Question Potrzebujesz porady, dopiero zaczynasz. Książki i rzeczy do nauki

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Witam wszystkich.

W końcu podjąłem decyzję i postanowiłem rozpocząć naukę chemii (głowa już mnie boli)

Poszedłem i wybrałem następujące
1) Chemia organiczna jako drugi język (wszystkie 4 wydania).
2) techniki dla laboratorium chemii organicznej
3) udemy i inne różne metody nauczania online

Teraz moim ostatecznym celem jest stworzenie własnych składników aktywnych do tabletkowania
Takich jak dekstroamfetamina, oksykodon, hydrokodon i kilka innych, które w tej chwili mi umykają.

Wierzę, że klienci powinni otrzymywać dokładnie to, co zamawiają.

Jeśli to nie zadziała, myślę o powrocie na studia farmaceutyczne.

Każda pomoc byłaby bardzo mile widziana.

Staram się usprawnić moją edukację, więc wszelkie tematy lub techniki, które powinienem zaszczepić w moim mózgu, byłyby bardzo pomocne.

Dziękuję za poświęcenie czasu ze swojego zajętego życia, aby mi pomóc.

P.S. Nie mam nic przeciwko prowadzeniu badań i jestem gotów włożyć w to pracę. Więc może link lub inne książki, które pomogą, daj mi znać.

T
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Wiem, że to zbędne i już wymieniłeś nauczanie online, ale ja też dopiero zaczynam i strony takie jak psychonautwiki, the vespiary i safrole ratują mi życie 😅😅

Właściwie znalazłem safrole z katalogu linków na samym bb, więc sugeruję, abyś zobaczył, co jeszcze mają. zawsze sprawdzaj materiały referencyjne na stronach, ponieważ często prowadzą cię do lepszych miejsc!!!
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Im więcej sposobów nauki, tym lepiej. Zapisałem się na korepetycje, więc mogę uczyć się we własnym tempie (mają tam własne programy do nauki). Dziękuję za pomoc.
 
Top