Moja lista najlepszych jak dotąd podstawionych tryptamin.

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Podstawione tryptaminy

4-PO-DMT (Psilocybina)
4-HO-DMT (psylocybina)
4-HO-MET (metocyna)
4-HO-DET (Etocyna)
4-HO-MiPT (Miprocin)
4-HO-DiPT (Iprocin)

Co można o tym powiedzieć?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Co chcesz wiedzieć o tych tryptaminach? Na przykład, moją ulubioną jest 5-MeO-DMT. Jej potencjał terapeutyczny jest niesamowity. IMHO, ta tryptamina eliminuje niepożądane konsekwencje przedawkowania dysocjacyjnego i przywraca (równoważy) aktywność mózgu. Reboot dla percepcji i umysłu.
Ale wszelkie tryptaminy zwiększają ryzyko HPPD, jeśli używasz ich z konopiami indyjskimi. Zachowaj ostrożność 🤞
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Co wiesz o 4-AcO-DMT (Psilacetin) i jaka kombinacja spożycia może być najlepsza?
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
To mój faworyt wszech czasów! Najbardziej zbliżony do grzybów psilocybinowych, ale bez nudności. Moje zapasy się skończyły. Jestem w trakcie poszukiwania dostawcy. Jeśli znasz takiego, daj mi znać, proszę. Dzięki!
 
View previous replies…

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Jestem tu nowy. Wciąż mam lekką paranoję, że całe to przedsięwzięcie jest skomplikowanym oszustwem. W jaki sposób kupujesz od Boomshankar, biorąc pod uwagę, że uchwyt, do którego się podłączyłeś, ma jeden post i zero ofert? Zamawiałem u nich w przeszłości (czasy Empire Market), ale straciłem kontakt z praktycznie wszystkimi renomowanymi sprzedawcami od czasu fali oszustw związanych z wyjściem...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Kupuję od niego na innych rynkach - kiedy dołączyłem tutaj, nie było rynku, to była tylko wymiana wiedzy.
To jest link (kod na końcu jest kodem polecającym, więc jeśli kupisz, dostanę mały napiwek) do rynku Nemesis, gdzie możesz kupować od Boomshankara (są tam /u/boomshankar)
http://nemesis555nchzn2dogee6mlc7xxgeeshqirmh3yzn4lo5cnd4s5a4yd.onion/r/7deefgpaap

Są również na Bohemia i Archtype (/u/boomshankar)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@Remarque11

Jeśli nie jesteś na archtyp - użyj również mojego kodu polecającego :)

Archtyp link polecający

Byłoby wspaniale, dzięki :) (tylko /register?referral=M3oxY2 jest potrzebny do dodania do cebuli, którą przeglądasz. Pobierz cebulę z daunt.link lub skądkolwiek, uważaj na phishing)
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Dzięki! Jestem zdziwiony, najwyraźniej jestem gównem w poruszaniu się po TOR. Byłem przekonany, że era rynków się skończyła. Kto chciałby ryzykować angażowanie się, jeśli za każdym razem kończy się to exit scamem? I ty mi mówisz, że nie ma jednego, ale dwa zdrowe rynki? Walić mnie w bok...
Jeśli uda mi się zdobyć moje ukochane 4-Acetoxy-DMT, jestem ci winien <3.
Szczęśliwego tripowania!
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Wszystko jest w porządku - istnieją stabilne rynki, które nadal się rozwijają - BB Forum powoli staje się jednym z nich - świat DNM nadal ewoluuje
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mam formułę na moją najlepszą psychodeliczną podróż z tą cząsteczką.
Używam jej jako hipisowskiego składnika w serii molekuł.
(w przeciwieństwie do grzybów jako część hippie flip, 4-AcO nie ma nudności, które można uzyskać z grzybami, więc część niepokoju jest usunięta)

1. 10 mg 4-AcO-DMT, doustnie.
2. T+40min - 90-120mg MDMA, doustnie
3. T+160mins - 45-60mg MDMA, insuflacja
4. T+220min - 20mg 2C-B, wdmuchiwane (spray do nosa)

5, 6 i 7 są opcjonalne

5. Kiedy jestem gotowy do snu 20mg Ketaminy, wdmuchiwane (spray do nosa)
6. 5+15min - 1 x średnie zaciągnięcie się NN DMT vape
7. 6+20min - 1 x średnie zaciągnięcie NN DMT vape

SLEEEEEEEEEEP
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Jest to prolek dla psylocyny. Istnieje jednak założenie, że psylocyna może być również psychoaktywna. Nie przeprowadzono żadnych badań klinicznych w celu rozróżnienia fenomenologicznych efektów psylocyny, psylocyny i psylocybiny. Nie używałem tej tryptaminy, brak informacji o interakcji dla 4-AcO-DMT. Można jednak skorzystać z tabeli combo (pozycja "Grzyby"):
QLmcROJsNB


46QpRHLVer
IqbxnBtZFl
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Potrzebujesz tej syntezy?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Yeap
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-5-meo-dmt-from-5-meo-tryptamine.294/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-5%E2%80%90meo-dmt-via-fischer-indole.11/
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
4-HO-MiPT
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ten jest wyjątkowy, wszystko kręci się wokół ciała, potem jest czekoladowo-brązowy 4ho/aco dipt, absolutnie najszybszy mind fuck, ale wciąż trochę pusty, nawet nie wspomnę o dipt, powinien pachnieć jak moje jaja i sprawia, że wszyscy brzmią jak żabi ludzie, to zdecydowanie nowość, w końcu dostałem 4 hos i acos przyzwoite nic specjalnego możesz dostać prawdziwego szaleństwa w wysokich dawkach nie będę nawet wchodził w det ail jakąkolwiek wersję osobiście uważam że to absolutne gówno które prowadzi nas do Aco Dmt chcę mojego nigdy nie wziąłem rozsądnej dawki ale z drugiej strony nigdy nie byłem bardziej wstrząśnięty w całym moim życiu to jak otwieranie puzzli pudełko z hellraiser cytat nie więcej gier dziecko czas na zabawę zaczyna się 15 minut czysta błogość następnie zabierz do miejsca gdzie piekło byłoby sandałami nie mogę nawet wyjaśnić strachu byty wszystkie kałamarnice jak z jakiegoś powodu piękne kałamarnice jak powietrze otwiera się jak inny wymiar i otwiera je powiedz mi czy jestem jedynym, który czuje się w ten sposób o ale przeszedłem przez co najmniej 100 gramów w moim życiu i ani razu nie była to podróż, której chciałem, wiele razy była to podróż, której potrzebowałem, to znaczy, gdybym był w stanie pozostać w środku i być w pobliżu ludzi, którzy nie zabraliby kogoś do szpitala, a mówimy tu tylko o dawkach 50 mg, gówno robi 2ce przy 100 mg, po prostu jesteś OGRODOWĄ RÓŻNORODNOŚCIĄ FRACTAL BLIND. HYSTERICAL LAUGHTER używaliśmy go jako kombinacji z mxe, kiedy stała się dziwna, w każdym razie to nie jest przechwałka, to jest prawdziwe, rzeczywiste pytanie, czy ktoś dobrze się bawił na którejkolwiek z podstawionych tryptamin, było tam kilka dobrych AMt z wyłączeniem 5meo z twoim przyjacielem, o którym się dowiedziałem, mają bardzo różne dawki, na których byłem wystarczająco dużo.
 
Top