Question Looking for a vendor szukam wiarygodnego dostawcy metamfetaminy dla południowej afryki

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Cześć, jestem na forum od może prawie miesiąca i nauczyłem się wielu rzeczy, ale obecnie szukam wiarygodnego dostawcy metamfetaminy, który nie jest zbyt drogi, jestem z RPA, więc wymiana pieniędzy stąd na USD jest dość droga, tutaj zapłaciłbym około R400/20USD za gram kryształu, ale ceny kryształu przekraczają 120 dolarów za gram, które znalazłem, jeśli ktoś zna sprzedawcę lub jest jednym pls odpowiedz. Po prostu szukam wiarygodnego sprzedawcy, który sprzedaje kryształ za rozsądną cenę, a jeśli znajdziecie sprzedawcę z RPA, byłoby jeszcze lepiej. Dzięki yall.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Jestem również z RPA, gdzieś na północnym przylądku

Mogę ci załatwić TIK (metamfetamina)
Ceny bezpośrednio od nigeryjskiego kartelu
R150 / $8 za gram + moja opłata
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dzięki stary, to wcale nie jest złe, najlepsza cena, jaką do tej pory dostałem, przylądek jest dobry z tik, o którym wiem. czy to R150 za gram i ile wynosiłaby dostawa do Durbanu, czy znasz naszych ludzi sprzedających tutaj?
 
View previous replies…

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Tak r150 za 1 gram. dowiesz się, ile będzie kurier z Kimberley, północnego przylądka do Durbanu, niż dasz mi znać.
CAT zaczyna się od R50 po tej stronie.
Mandrax zaczyna się od r40 za pełną pigułkę / tabletkę
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Najlepiej byłoby udać się tam, gdzie Nigeryjczycy mają sklepy w Durbanie i poprosić o kilka kryształów
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tak, widzę, że jestem w pobliżu Hillcrest, więc prawie w Durbanie, czasami palę też mandrax i to jest dobra cena, ile będzie wynosić dostawa od ciebie do tego miejsca w Hillcrest?
 
Top