• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Badanie lokalnego rynku leków - Pomoc

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim chcel som prispiet do komunity ze by som napisal nieco malo o Slovensku a o tom ako to tu funguje. Potreboval by som vsak pomoc s niektorymi otazkami.
Ak niekto vie poradit pomoct budem rad.

2.1 Lista lokalnych sprzedawców online i ruch na ich stronach internetowych

2.2 Popularne rynki w Twoim kraju i analiza ich witryn/ruchu:

4.Wyczerpująca lista tematycznych i zbliżonych tematycznie stron internetowych/grup telegramów lub kanałów/społeczności w Discord lub innych sieciach społecznościowych obejmujących wiadomości związane z używaniem narkotyków i biznesem narkotykowym w Twoim kraju.
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Cześć, czy mógłbyś doradzić, jak to zrobić?
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Jak co przetłumaczyć? Co masz na myśli?
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Nie rozumiem, dlaczego zadajesz to pytanie tutaj, ponieważ jest to pytanie całkowicie wykraczające poza zakres tego postu. Ale odpisałem ci w prywatnej wiadomości.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Jeśli chcesz być analitykiem dla bbg, musisz coś o tym wiedzieć, a nie tylko zarejestrować się, a następnie zlecić nam zrobienie tego za Ciebie ....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ty orko. A ja nie mogę zapytać?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Kiedy ubiegasz się o pracę, czy pytasz również innych ludzi, jak masz to zrobić?

Znasz się na czymś innym niż obelgi ?

P.S. A nad twoją powagą też można by debatować.... Najpierw mi piszesz, że czegoś chcesz, a potem zgrywasz martwego buga....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Najwyraźniej tego nie rozumiesz, więc spróbuję ci to wyjaśnić. To nie jest praca polegająca na robieniu czegoś dla tej społeczności. Nikt na świecie nie wie wszystkiego, więc normalne i naturalne jest pytanie, czy ktoś może pomóc. Ja nie do końca mogłem przerobić 3 pytania, bo nie znam się na wszystkich słowackich stronach itp, a zadałem tylko 3 pytania, więc nie chciałem, żeby ktoś robił wszystko za mnie.Chodziło o to, że kto chce pomóc, niech pomaga, kto nie chce, niech nie pomaga. W innych grupach "narodowych" można natknąć się na zupełnie podobne pytania skonstruowane dokładnie do tej "Ankiety". Nie ma wątpliwości co do mojej powagi. W każdym razie na pewno nie chcę się tutaj kłócić, bo jest to żenujące i niepoważne i przepraszam Cię za moją przesadną reakcję, przyznaję. Jeśli jednak masz jakiś problem lub nadal chcesz mi coś powiedzieć, napisz do mnie prywatną wiadomość.
 
Top