Jak zrobić szybką pastę z A-Oil (szukam prawdziwego poradnika)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Cześć przyjaciele,

szukałem prawdziwego poradnika na ten temat.

Znalazłem wątek, ale nie był on prawdziwy. Jeśli ktoś byłby tak miły, aby napisać dobry krok po, byłoby wspaniale!

Chcę zrobić 5 kg pasty z 1 litra oleju. PH wynosi 12,2. Mam kwas siarkowy 96% i izopropanol 99%. Mam też 2 kg kofeiny i kreatyny. Pls nie próbują przekonać mnie do orzechów wyciąć moje rzeczy.... Facet nie chce płacić więcej niż 600 € za kg, więc jak, kurwa, mam to zrobić bez cięcia. Potrzebuję pieniędzy, on potrzebuje gównianej prędkości, taka jest umowa.

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc, byłbym bardzo wdzięczny!

Dziękuję
Bordello
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Z 1 litra oleju najwyższej jakości uzyskasz maksymalnie 2,6-2,8 kg pasty i będziesz potrzebował do tego metanolu lepszego niż IPA.
Co do PH nie obchodzi mnie co ludzie myślą i w jakie miejskie legendy wierzą, ale PH12 oznacza, że ma jeszcze trochę wody (można to sprawdzić w zamrażarce), najczystszy i najlepszej jakości olej ma PH około 10 i wzrasta po zmieszaniu z rozpuszczalnikiem.
 
Last edited:

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Wygląda na to, że jesteś profesjonalistą. Czy mogę poprosić o krok po kroku, to pomogłoby mi i innym bardzo bro
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
IPA działa, ale nie jest optymalna dla uzyskania najwyższej wydajności. Na 1 kg oleju potrzeba 5 kg czystego metanolu. Dobrze wymieszaj i dodawaj kwas kroplami za pomocą pipety do kwasu, cały czas mieszając, aby nie zepsuć amfetaminy. Użyj skalibrowanego cyfrowego miernika pH (najlepiej Milwaukee) i osiągnij Ph 6 dla pasty. Po osiągnięciu Ph 6 użyj dużych arkuszy bibuły filtracyjnej do suszenia (wiele z nich). Do mieszania / krojenia sproszkuj amfetaminę na jak najdrobniejszy proszek, a także kofeinę. Użyj maszyny do mieszania proszku (nie mogę ci pomóc, której użyć, ponieważ nie wykonuję tej części pracy, ale zorientujesz się, że nie jest to trudne). Po sproszkowaniu i wymieszaniu zwykle używamy ręcznej prasy hydraulicznej REDATS + ręcznie wykonanych stalowych form do prasowania proszku do formy cegły. Po sprasowaniu wystarczy odkurzyć lub umieścić w plastikowej torbie i sprzedać.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Dziękuję bracie! Więc jak rozumiem, jeśli chcę sprzedawać mokrą pastę, powinienem pominąć część arkusza filtra? I dlaczego ludzie wkładają ją do lodówki? Jaka jest wydajność tej metody?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Należy ją wysuszyć i przefiltrować, ponieważ po zaprzestaniu mieszania amfetamina opada na dno. Termin "pasta szybkoschnąca" zwykle odnosi się do niecałkowicie wysuszonego lub czystego produktu (co oznacza produkt mokry, pocięty/mieszany itp.) Lodówka jest przeznaczona na olej A. Niektórzy ludzie wkładają olej do zamrażarki, aby zamrozić wodę oprócz oleju, co jest dziwne, nigdy tego nie robiłem, po prostu suszę go środkiem suszącym. Wydajność zależy prawie całkowicie od jakości/czystości oleju A.
 
Top