jak mogę uzyskać amfetaminę z P2P, formamidu i HCl)

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Znalazłem to: Jedną z najczęstszych metod nielegalnej produkcji amfetaminy jest reakcja Leuckarta, która polega na kondensacji fenyloacetonu (fenyl-2-propanonu, P2P) z formamidem lub mrówczanem amonu w obecności kwasu mrówkowego, a następnie hydrolizie kwasowej powstałej N-formyloamfetaminy.

powiedzmy, że mam 1 litr p2p w jakich ilościach muszę zmieszać te wszystkie substancje i ile czasu, w jakiej temperaturze i ogólnie całą syntezę?
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Thx za to, ale nie mogę obliczyć ilości tylko 1 kg amfetaminy
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Skaluj stopniowo, zobacz jakie problemy się pojawią i radź sobie z nimi. P2P do alfametylofenilaminy jest nieefektywne, lepiej do mety
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ale metamfetamina
ale meta jest trudniejsza do zsyntetyzowania
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
z czego w takim razie lepiej syntetyzować amfetaminę (ja z Rosji, metyloamina (już nie 40% w sprzedaży)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
P
p2np, aby to zrobić, potrzebujesz aldehydu benzoesowego, nitroetanu, toluenu / kwasu octowego (lepiej acoh, nie ma potrzeby dean stark) i pierwszorzędowej aminy (40% metylnh2 jest ok!, można również użyć etyloaminy, n-butyloaminy itp.) Drugorzędowe aminy działają, ale bardzo słaba wydajność lub wcale.
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Trudne ( nitroetan - prekursor (ale znalazłem metodę syntezy), aldehyd benzoesowy - bez problemów, amina? Co to jest? metylnh2 to jest metilamina???? Idk sorry :sry:) ale thx za ten sposób, z niego będę mógł zsyntetyzować więcej amfetaminy w krótkim czasie (prawdopodobnie). Thx again)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Tak, n
Ponieważ aldehyd benzoesowy jest szeroko stosowanym aromatem spożywczym, a także ogólnie ważną syntezą organiczną. Polecam wybrać bromoetan> nitroetan, jeśli masz zamiar to zrobić. Lub po prostu zamów z Polski, jeśli jesteś w UE. Lub kup p2np, jeśli jesteś w UE, nie nielegalne, ale szalone sussy.
Tak, miałem na myśli metyloaminę.
Istnieje wątek przypięty w sekcji, w której się teraz znajdujesz, zatytułowany synteza p2np przez williama d.
Oczywiście musisz zamienić to p2 w amfetaminę, nie zapomnij. Najłatwiejszą procedurą byłaby trasa amalgamatu AlHg również przypięta tutaj. Będziesz potrzebował acetonu i kwasu siarkowego, aceton jest opcjonalny, można go zastąpić IPA - izopropanolem.Ale w 100% potrzebujesz kwasu siarkowego lub fosforowego, 98% siarkowy jest idealny, środek do czyszczenia basenów powinien również działać. Zrób sobie przysługę i kup mgso4 lub naso4, jeśli nie kupisz go w sklepie ze zdrową żywnością, musisz wysadzić go w piekarniku na kilka godzin - zobacz film nilered na yt.
Powodzenia
 
Top