W jaki sposób dostawcy korzystają z witryny?

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Czy zapłaciliby mi, a ja przygotowałbym dla nich post?

Czy każę im płacić za posiadanie konta na mojej stronie, czy też pozwolę im mieć konto za darmo, a następnie pobierać niewielką opłatę, gdy ktoś od nich kupi?

Czy jest to opłata jednorazowa, czy miesięczna (za zakup konta)?

Wiem, że to prawdopodobnie podstawowa wiedza, ale nigdy wcześniej tego nie robiłem.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
Każdy biznes ma swoje problemy, a jeśli masz rozwiązanie któregokolwiek z nich, staniesz się poszukiwany.
Istnieją problemy w handlu narkotykami:
- Techniki syntezy
- Pozyskiwanie odczynników
- Dystrybucja.

Jesteśmy zaangażowani w rozwiązanie wszystkich trzech problemów, wkrótce będziemy w stanie rozwiązać te problemy niemal bez opóźnień.
Jeśli twoim celem jest tylko zarabianie pieniędzy i kopiujesz modele innych ludzi, to twoje szanse na sukces są minimalne.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
Odpowiedziałem poprawnie. Rozumiem, czego dotyczą twoje pytania, chcesz rozpocząć biznes narkotykowy online, aby zarabiać pieniądze. Twoje pragnienie zrobienia tego jest motywowane jedynie ideą, że handel narkotykami jest opłacalny sam w sobie. Jest to błędne przekonanie. Jak powiedział jeden z naszych użytkowników, jest to kosztowne hobby.
Radzę podjąć wysiłek i nauczyć się podstaw na własną rękę, wtedy zrozumiesz, co miałem na myśli w powyższym poście.
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Moje pytania dotyczyły tylko tego, w jaki sposób powinienem pozwolić sprzedawcom korzystać z mojej witryny i jaka byłaby najlepsza opcja otrzymywania pieniędzy, nie chciałem, aby brzmiało to tak, jakby interesowały mnie tylko pieniądze, mogę się z tego wiele nauczyć, jeśli zrobię to dobrze
 

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
@GrumpyPenis odpowiedział na twoje pytanie, tak.
Kategoria "Dystrybucja" dotyczy handlu produktem, a my nie możemy dać ci mapy ani czegoś takiego, musisz się uczyć i tworzyć własne, ludzie nie pokażą swojego procesu na forum, mam na myśli oryginalną i bezpieczną opcję.

Zawsze możesz korzystać z zaufanych rynków i założyć konto, przy okazji, polecam zrobić to jako test i przeczytać zespoły.
goodlucky
 
Top