jak mogę zmniejszyć objawy psychotyczne

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Jak mogę zmniejszyć objawy psychotyczne, gdy używam ritalinu, mam tendencję do binge 3 dni lub więcej dni na ritalinie, przez ostatnie 3 miesiące mam objawy psychotyczne coraz wcześniej, zwykle w ciągu pierwszych 12 godzin binge, jak mogę to rozwiązać?
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Witaj przyjacielu. Stymulanty mają paskudny zwyczaj wywoływania objawów psychotycznych u użytkowników. "Eksperci" sugerują, że stanie się tak u 100% osób, które regularnie używają amfetamin/stymulantów przez długi czas lub przy intensywnym stosowaniu. Kiedy nie śpisz przez 3 dni na raz, z tylko jednym dniem wolnym tu i tam przez 3 miesiące na raz, prosisz się o kłopoty. Prawdopodobnie bierzesz o wiele więcej Ritalinu niż przepisał ci lekarz. Używam amfetaminy od ponad 30 lat i wiem, przez co przechodzisz, to paskudne. Musisz prawidłowo się odżywiać i ograniczyć się do 2 lub 3 dni w tygodniu. I spać. Nie mów lekarzowi prowadzącemu, że masz objawy psychotyczne. Jeśli to zrobisz, odetną ci leki i bardzo trudno będzie do nich wrócić. Za każdym razem, gdy masz przerwę psychotyczną, istnieje szansa, że się pogorszy i skończysz na oddziale zdrowia psychicznego. A jeśli wyrządzisz sobie wystarczająco dużo szkód, w końcu dojdzie do załamań psychotycznych bez stymulantów, więc musisz zwolnić, bo inaczej czeka cię spierdolenie. Oddziały psychiatryczne nie są przyjemnymi miejscami. Musisz więc zwolnić, obniżyć dawkę, więcej spać i zdrowo się odżywiać. Sposób, w jaki poradziłem sobie z tym całym gównem, trzymałem się go i trzymałem się z dala od szpitala, polegał na podążaniu za przykładem, który nakreśliłem, a teraz jestem na lekach przeciwpsychotycznych. Po około 15 latach na gazie musiałem być na lekach przeciwpsychotycznych, aby powstrzymać występowanie objawów psychotycznych. Jedyny problem polega na tym, że aby otrzymać leki przeciwpsychotyczne, trzeba mieć diagnozę zdrowia psychicznego i historię choroby psychicznej. Coś, czego nie chcesz w swoim CV. Uważaj na siebie.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Popieram opinię @scoobiedoo. Najskuteczniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest zmniejszenie liczby dni, w których bierzesz ritalin z rzędu i stopniowe zmniejszanie dawki. Fakt, że objawy psychotyczne zaczęły objawiać się wcześniej, wskazuje na rearanżacje neurochemiczne i pogorszenie zarówno sfery psychicznej, jak i całego organizmu. Potrzebujesz siły i powrotu do zdrowia. Należy zapewnić im normalne odżywianie i odpowiedni sen. Ale tylko na tle bardziej stabilnego i zmniejszonego spożycia ritalinu. Możemy kontynuować tę rozmowę w prywatnej rozmowie, jeśli nadal masz pytania.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Dobra robota. Cieszę się, że jesteś na tej samej stronie co ja. Dziękuję za wsparcie.
 
Top