Question Leki tworzone od podstaw

BettaFoxtrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Witam społeczność BB,

Jakie narkotyki są łatwe do zsyntetyzowania i stosunkowo tanie?

GHB i inne rzeczy
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
W chemii organicznej można przekształcić wszystko we wszystko, ale jest jeden mały problem... wydajność procesów i cena. Na przykład można kupić benzoesan sodu, a następnie przekształcić go w benzen za pomocą wysokiej temperatury i NaOH. Co teraz zrobić z benzenem? Wystarczy kupić aceton, zrobić generator chloru i wyprodukować chloraceton, a następnie przereagować chloraceton z benzenem i otrzymać P2P, a poprzez aminowanie redukcyjne można otrzymać metamfetaminę. Ale stężenie jest bardzo niskie, około 5-10 procent.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Nie wiem, czy odpowiedziałem na twoje pytanie, ale mam nadzieję, że pomogłem. Więc absolutne pytanie brzmi: nie, nie można tanio produkować leków, ale można je wytwarzać od podstaw, ale to coś kosztuje
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ekstrakty roślinne są tam, gdzie trzeba. Rośliny są świetne w chemii. Możesz zrobić to, co powiedział, ale możesz wyekstrahować efedrę senensis lub Kathus edulus i zredukować je. Jest to o wiele tańsze i łatwiejsze. Rośliny zsyntetyzowały dla ciebie efedrynę i katarynkę
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Safrol euginol mirystycyna efedryna kokaina dmt, harmalina, psylocyna bufotenina.....praktycznie każdy lek zaczynał jako ekstrakt roślinny
 

abarrelwithbeeonit

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś wie, gdzie mogę kupić safrol? Nie chcę robić syntezy, chcę tylko samą roślinę
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Safrol nie jest w rzeczywistości rośliną. Jest to związek organiczny występujący w wielu roślinach w różnych ilościach. Dokładna metoda stosowana do ekstrakcji Safrolu zależy od źródła.

W USA drzewo Sassafras (Sassafras albidum) rośnie naturalnie od około połowy Teksasu do wschodniego wybrzeża. Destylacja parowa jest używana do ekstrakcji oleju Sassafras z kory korzenia, a olej zawiera około 75-85% Safrolu. Czytałem również, że korzeń Sassafras jest źródłem smaku piwa korzennego. Nazwa "piwo korzenne" ma teraz o wiele więcej sensu!

Wiele różnych roślin zawiera Safrol, w tym gałka muszkatołowa i czarny pieprz, ale niewiele z nich zawiera go na tyle dużo, by było to istotne. Najczęściej używanymi roślinami źródłowymi są:
  1. Cinnamomum Burmannii pochodzi z Chin, a jego wydajność wynosi około 95% Safrolu
  2. Ocotea odorifera pochodzi z Brazylii i daje około 90% Safrolu
  3. Sassafras albidum pochodzi z USA i daje około 85%.
W zależności od tego, co chcesz osiągnąć, uprawa roślin i wyciskanie z nich oleju może nie być najlepszym rozwiązaniem. To dużo pracy jak na coś, co można kupić online. Słyszałem, że ludzie mówią, że olej Sassafras jest trudny do znalezienia, ale tam, gdzie mieszkam, jest łatwo dostępny w sklepach, w tym w Walmart. Widziałem go również na sprzedaż w Amazon, Ebay i Etsy.

Nie jestem chemikiem, mam problem ze słodzeniem mojego Kool-Aid, ale widziałem co najmniej kilka sposobów na przekształcenie nowo nabytego oleju Sassafras w jakiś wspaniały Safrole.

Metoda, która wydawała mi się najłatwiejsza, pochodzi z archiwów Hive. Ich podejście polegało na oczyszczeniu oleju Sassafras z zanieczyszczeń przed próbą wydobycia Safrolu. Po "umyciu" oleju Sassafras, dokładny proces ekstrakcji zależy od tego, kogo pytasz, ale zasadniczo umieszczasz olej w zamrażarce, a następnie usuwasz kryształy Safrolu, gdy się pojawią.

William Dampier opisał cały proces wytwarzania MDMA z oleju Sassafras, a jego podejście polegało na destylacji oleju Sassafras. Szczegółowy opis znajduje się tutaj: Fora>Technologie syntezy i analizy>Amfetaminy (fenyloetyloaminy)>Kompletna synteza MDMA z oleju Sassafras z Al/Hg
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ponownie czytając wątek i mój tekst powyżej, myślę, że poświęciłem sporo czasu próbując odpowiedzieć na pytanie, którego nikt nie zadał. o_O
 
Top