Question Konwersja BMK CAS 718-08-01 do P2P???

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
71
Reaction score
35
Points
18
Czy ktoś wypróbował tę nową sól BMK i jakiej drogi konwersji do P2P użył? W zasadzie jest teraz wszędzie, każda nowa reklama bmk, którą widzę, używa tego CAS.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,482
Solutions
4
Reaction score
1,009
Points
113
Deals
1
Nikt nie odpowiedział, więc dodam ten post. Jak to zrobić? Prawdopodobnie mógłbym to rozgryźć w jeden dzień, ale chemik spojrzałby na to i wiedziałby od razu. Musisz stracić 2 węgle, 2 oksygeny, zastąpić 2 podwójne wiązania i zamienić O na aminę.
RTxzW0u3eG
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63

CAS 718-08-01

ESTER ETYLOWY KWASU 3-OKSO-4-FENYLO-MASŁOWEGO

Zmydlanie zasadą, a następnie dekarboksylacja kwasu? Wygląda na to, że zalecany jest proces identyczny ze starym PMK.

Na zdjęciu pokazujesz magiczną konwersję BMK do amfetaminy, która nie istnieje. Najpierw tworzysz P2P, a następnie aminę. Przynajmniej dwa kroki.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,482
Solutions
4
Reaction score
1,009
Points
113
Deals
1
Tak, nie jestem chemikiem, ale widzę, że nie da się tego osiągnąć w 1 kroku, to byłaby piekielna reakcja łańcuchowa. Hej, spójrz, co się stało, opublikowałem kilka rysunków, a ty przyszedłeś i wkleiłeś kilka elementów układanki. Mówię w imieniu wielu z nas, kiedy mówię, że doceniamy twoje komentarze i spostrzeżenia 😘
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
17
Reaction score
13
Points
3
BMK (benzylometyloketon) to ten sam związek co P2P (1-fenylo-2-propanon), tylko inaczej się nazywa.

Ponadto jest to P2P -> pochodna formylu -> amina, a nie bezpośrednio amina.
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
17
Reaction score
13
Points
3
Dlaczego o to pytasz?
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
17
Reaction score
13
Points
3
Musisz odróżnić BMK od kwasu glicydynowego BMK/glicynianu etylu, jeśli to Cię zmyliło. Możesz to sprawdzić. Niektórzy ludzie tutaj są po prostu leniwi, aby napisać "kwas glicydowy BMK", więc piszą "BMK", ale nie wiedzą, że BMK to ten sam związek co P2P.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Jest to olej o barwie od bezbarwnej do jasnożółtej. Jeśli to, co otrzymałeś, jest ciałem stałym, nie jest to oryginalny związek. Możliwe, że jest już zmydlony. Umieść trochę w wodzie i sprawdź ph. Jeśli jest niebieskie na papierku lakmusowym, to jest to dokładnie to i możesz wrzucić to do dużej ilości zimnej wody i bezpośrednio dodać kwas (dowolny kwas mineralny, fosforowy, HCl...), aż ph = 1, a następnie powoli podgrzewać, aż pojawią się bąbelki (CO2 oddziela się, dekarboksylacja) i utrzymywać w tej temperaturze, aż nie będzie już bąbelków, gotowe. Mieszać mieszając mieszając. Ważne.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
67
Points
18
Więc myślicie, że to może tworzyć sól z naoh jak glicydany, a następnie hydrolizowane kwasem, myślę, że bezpośrednia hydrolizacja zadziała? Czekam na próbkę tego produktu, którą przetestuję jak najszybciej.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Zabawne jest to, że ani tutaj, ani w przypadku pochodnych kwasu glicydowego nie zachodzi hydroliza. Mamy saponifikację, co oznacza deestryfikację kwasu, który w tym procesie jest przekształcany w swoją sól, i tak, genialne kwasy tworzą sole z zasadami, podobnie jak kwas buturynowy utworzy jedną z sodem! Mamy dekarboksylację, powiedzmy zniszczenie kwasu organicznego, a w przypadku glicydanów następuje ponowna aranżacja epoksydu. Ale absolutnie nigdzie nie ma hydrolizy.
Ale te rzeczy są już nielegalne w Chinach i wkrótce znikną.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Ta substancja nie jest zakazana CAS 718-08-01
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
67
Points
18
Tak, nie użyłem prawdziwego słowa, ponieważ procedura, którą opisałeś, jest tak głupio prosta xd, a 718 jest nowy i mam inne informacje, czy jesteś pewien, że musi być poddany reakcji z naoh przed dekarboksylacją?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
71
Reaction score
35
Points
18
Nie jest zakazany w Chinach, jest wszędzie, a inne CAS 10250-27-8 są teraz wszędzie.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
71
Reaction score
35
Points
18
Mam zamiar zamówić kg i zaktualizować w tych dniach.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,482
Solutions
4
Reaction score
1,009
Points
113
Deals
1
Tak, nie jestem chemikiem, ale widzę, że nie da się tego osiągnąć w 1 kroku, to byłaby piekielna reakcja łańcuchowa. Hej, spójrz, co się stało, opublikowałem kilka rysunków, a ty przyszedłeś i wkleiłeś kilka elementów układanki. Mówię w imieniu wielu z nas, kiedy mówię, że doceniamy twoje komentarze i spostrzeżenia 😘 (mój list miłosny do @OrgUnikum)
 
Top