Wszyscy dostawcy, którzy są rzeczywiście legalni, a nie tylko jacyś podejrzani ludzie.

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Chcę amfetaminę lub znane prekursory, a nie designerski narkotyk, którego naukowcy nawet jeszcze nie przetestowali
albo speeda przebranego za suplement jak np. tabletki odchudzające mają sibutraminę, zna ktoś taki suplement?
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Zawrzyj umowę z escrow dla spokoju ducha i najbardziej zaufanych sprzedawców forum jest miły i inteligentny ✨🙏🏻🌹 kiedy dostaniesz swoją amfę, nie zapomnij cieszyć się każdą chwilą 👁️😌💪🏻
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Cześć, zawsze korzystaj z hostingu, aby chronić swoje prawa i interesy. Chociaż kosztuje to trochę więcej opłaty manipulacyjnej, warto zapłacić. Może to sprawić, że forum BB będzie działać płynniej.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Cześć, czy mogę ci wyjaśnić dokładnie, co to jest, nie mam wystarczającego doświadczenia, aby zrozumieć samemu, cokolwiek sprawi, że moje bezpieczeństwo będzie silne, zrobię to
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Hej, czy możesz wyjaśnić trochę, jak mogę to zrobić?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Dlaczego po prostu nie nauczysz się syntezy P2NP i nie zredukujesz go do r-amfetaminy.
To wcale nie wygląda na trudne....
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
w moim domu ? żebym mógł wysadzić mój dom ? jeśli pokażesz mi przepis, może będę mógł
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Gdybym miał laboratorium, już dawno zrobiłbym metamfetaminę, bo mam efedrynę (czystą).
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
26
Points
18
Testowane są chemikalia badawcze, zwłaszcza te popularne. RC mogą być w rzeczywistości bezpieczniejsze i wiele z nich jest bezpieczniejszych niż zwykłe leki
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jeśli wejdziesz na rynek i znajdziesz pożądany lek, zerknij na oceny. Powiedziałeś amfetamina, więc jesteś w Europie, a amfetamina jest dostępna w kilku formach od kilku sprzedawców. Nie ma żadnego oszustwa. Nie możesz nawet zostać oszukany, chyba że spróbujesz. Osobiście mogę polecić 10 sprzedawców w USA
 
Top