Synteza 1 D LSD?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Czy ktoś może podać, jak powstaje 1 D LSD?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Czym jest acyl 1N w tym (1P, 1A, 1CP) wiem. Zwykle acylowanie N powinno być wykonane na prekursorze (istnieje szansa na acylowanie jako ostatni krok), więc można zrobić wszystkie typy z tego samego LSD, w zależności od tego, jaki chlorek acylu jest pod ręką. Propionyl jest popularny i łatwy do kupienia.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Zastanawiam się, jaki byłby efekt, gdyby łańcuch był długi i mam teraz perwersyjną rewelację, której tu nie opluję, ale chlorek mirystoilu jest łatwy do wykonania.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
AxGhL4I9Ks
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Anandamid, endogenny transmiter, jest amidem kwasu arachidonowego.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Podczas gdy pomysł ma pewną stabilność w swoim pomyśle, najpierw pojawi się kilka problemów, z których pierwszym jest to, że faktyczne tworzenie cząsteczki będzie bardzo długim i nieefektywnym procesem, przeszkodą steryczną i tym wszystkim, drugim punktem byłoby po dodaniu pewnej ilości węgli na ogonie amidowym, cząsteczka stanie się zbyt niepolarna i nie będzie w stanie dyfundować przez barierę krew-mózg, wierzę, że po około 4 lub 5 węglu, więc 1h-lsd wtedy staje się niepsychoaktywny.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Chciałbym, aby każdy mógł odpowiedzieć w ten sposób! Czy jesteś profesorem? (Często nazywam ludzi ekspertami, ale profesor to rzadki komplement). Szczerze mówiąc, nigdy nie myślałem o tym, że cały zespół molekularny ma przejść przez BBB, wiedząc, że jest to prolek, mógłbym się założyć, że jest hydrolizowany, aby to zrobić. Kwas arachidonowy idzie własną ścieżką, a LSD nie zagłębiam się w tę odwieczną fascynującą fizjologię, tak idzie moje rozumowanie i przeczytam. Biokoniugaty są fajne na swój sposób więc nie jest wstydem to co napisałem wiedząc, że dawka wzrasta jak acyl jest większy. Kwas arachidonowy jest moją frustracją i mam nadzieję, że przynajmniej jedna kolba przetrwała masowe zniszczenie mojej kolekcji chemicznej (cenne, ponieważ "wymusiłem" na DEA, aby mi je oddali, ale moi rodzice to zniszczyli). Będę miał 50g, jeśli mi się poszczęści. Mam starą fascynację tym tłuszczem, którego nawet nie potrafię narysować struktury (teraz to dla mnie wstyd, ponieważ przedstawiam się jako biochemik). Syntetyk we mnie wie, że nie wprowadzę tego w życie i tak wygląda na dużo pracy. Dziękuję za rzucenie na to światła i za zachętę do dalszych poszukiwań. Pozdrawiam serdecznie!
 
Top