Kur man vajadzētu izvietot savu laboratoriju? / Gaišas vietas + pāris bonusa jautājumi

AspiringChemist

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Es pārcēlos uz citu valsti pie sievas, un man vairs nav pieejams mans vecais pagrabs, kurā plānoju sākt nodarboties ar ķīmiju. Lai gan man ir vesela kaudze stikla trauku, man nav vietas, kur gatavot (sieva zina, tikai nevēlas, lai tas būtu mājās). Kā jūs domājat, kur, jūsuprāt, būtu lēta/droša vieta, kur izveidot laboratoriju? Dažas idejas ir izmantot kuģniecības konteineru, īrēt Airbnbs un izmantot tos ēdiena gatavošanai, RV (lol).

Tā kā es grasos izmantot arī telti, lai saglabātu smakas līdz minimumam (sviesta smarža no gaba līdz ghb), kaut kas līdzīgs siltumnīcai, vienīgā prasība ir ventilācijas šahta/atvērts gaiss. Enerģija/gāze/ūdens var būt pārnēsājama.
Mani interesē, kādi plastmasas materiāli ir labākie, būvējot šo telti? PVC, PP, PE vai neilons. Vai ir vēl kādi citi?

Visbeidzot, vai ir kāds saraksts/vadlīnijas par improvizētu laboratorijas aprīkojumu nekritiskām lietām, piemēram, kā pārvērst manu piltuvi par spiediena izlīdzināšanas piltuvi, pievienojot dažus cauruļu gabalus? Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc man ir jāzina, kādi materiāli ir ķīmiski droši, tāpēc arī jautājums par plastmasu. Mans vecais stikla trauku meistars tika aizturēts par zādzību, tāpēc man vajag dažas detaļas.

Paldies par palīdzību!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Lai padomi būtu pēc iespējas noderīgāki, ir nepieciešams precizēt vairākus jautājumus. Kādas vielas plānojat sintezēt un kādos daudzumos? No sintēzes metodes būs atkarīgs smaržu skaits, tehniskie nosacījumi, kā arī ieteikumi attiecībā uz laboratorijas aprīkojumu. Vai jūs un jūsu sieva dzīvojat privātmājā? Vai jums ir brīva vieta mājas zemes gabalā? Vai arī šie ir kādi citi nosacījumi?
 

AspiringChemist

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
GABA --> GBL --> GHB (Sandmeijers) bāšņos aptuveni 1 kg ghb uz vienu pavāru un aptuveni 1 pavārs nedēļā. Māja ir privāta, bet māja un īpašums, uz kura tā atrodas, nebūt nav izvēles iespējas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Labdien. Vieta, kur jūs gatavosiet, ir atkarīga no jūsu atrašanās vietas. Vislabāk, ja tā ir neliela lauku māja ar slēptu pagrabu, kuru izmantosiet kā laboratoriju. RV ir diezgan aizdomīgs, varat iedomāties, kāpēc =)
Domāju, ka nav nozīmes, kāda veida plastmasu jūs izmantosiet, ja jūs to nesildīsiet.
Par pilināmo piltuvi - var piestiprināt vienkāršu Klaizena adapteri uz kolbas ar apaļo dibenu trīs kaklu rīkles, kas reakcijas rbf izlīdzinās atmosfēru. Viens Claisen adaptera kakls savienojas ar pilināmo piltuvi, otrs kakls savienojas ar atmosfēru caur CaCl2 caurulīti. Turklāt, lai izlīdzinātu spiedienu, pilienveida piltuve ir jāatver.
 
Last edited by a moderator:

xiluh

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 3, 2021
Messages
20
Reaction score
14
Points
3
Man ir lieliska ideja tev, mans draugs, kā par to, ka tu atbrauktu uz Indonēziju, un, lai kādas būtu tavas vajadzības, piemēram, mājas un laboratorijas vajadzības, es centīšos tās izpildīt. Bet es ļoti, ļoti, ļoti ceru, ka jūs izgatavosiet sintētisko kanabinoīdu un pārdosiet to man, es to nopirktu, nevis kaut ko prasītu.
Turiet manu solījumu, es esmu tikai uzņēmējs, kam nepieciešams sintētiskais kannaīns.
 

xiluh

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 3, 2021
Messages
20
Reaction score
14
Points
3
Atvainojiet, ja mani vārdi ir augstprātīgi, varbūt es esmu pārāk satraukusies.
Sveicieni no Indonēzijas👋
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
pirkt brīvdienu īpašumu ar elektrību. uz kāda cita vārda vai ar ārzonas uzņēmuma starpniecību, kuru nevar izsekot līdz jums.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Es uzskatu, ka jūs varat iegūt kanabinoīdus ļoti viegli, izmantojot indijas ķīmijas uzņēmumus. neesmu pārliecināts, tomēr mēģiniet indiamart un sazinieties ar dažiem uzņēmumiem (nerīkojieties aizdomīgi.).
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Vai esat to kādreiz darījis. Tas nav tik vienkārši, kā lielākā daļa domā. Lūdzu, pamāciet mani.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Es to darīju. iesaku jums atrast juristu, kas ir gatavs to izdarīt jūsu vietā. varat mēģināt to darīt paši tiešsaistē, bet, ja vēlaties būt par visu pārliecināti, jums ir nepieciešams labs jurists, kas visu jums nokārtos (izvēlēsies pareizo valsti bez nodokļu ziņošanas prasībām, regulējuma, jautājumiem) un sagatavos dokumentus. arī pasakiet viņam, lai viņš izveido pilnvarnieku, kas būs izpilddirektors, lai nodrošinātu papildu drošību.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Manuprāt, tas, ka mājoklim jābūt neizsekojamam līdz viņa patiesajai identitātei, ir kuriozs. Ja vajadzēs notikt arests un pat tad, ja pavārs būs prom, viņi meklēs ADN visur uz viņa brillēm un visur uz viņa laboratorijas, tā ka visu ceļu jūsu fucked up
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Tā uz uzņēmuma nosaukuma. nekas neparasts par to. un ofc, ja LE zina, ko jūs darāt ur fucked anyway. tā ir piesardzības pasākums, nevis ložu necaurlaidīga taktika.
 
Top