Question kas ir zāles, kuras var izgatavot vai izmantot no sadzīves ierīcēm vai ķīmiskām vielām

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Kādas zāles var pagatavot no dažām ķīmiskām vielām, kuras var viegli iegādāties vai kuras jau ir jūsu rīcībā? (Ceru, ka šis ir pareizais pavediens)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hloroforms, tas tomēr nav ieteicams. Iespējams, ir kādi vietējie augi, no kuriem var iegūt zāles. Droši vien ne krokodilu. Kādā valstī, kādā reģionā jūs atrodaties?
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Es dzīvoju štatos EST laiks paldies par atbildi
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Savvaļas salāti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Burvju sēnes aug pavasarī no Ņūdžersijas līdz Misisipi un vasarā S.Karolīnas fla. Ga. TEKSASĀ ECT. Sassafras albicans aug ziemeļaustrumos ventilators veido mda/mdma 🤔tur ir daudz Dataram strumonium, ar ko es neaizrautos, phalaris zāle un Illinois saišķa zieds ir Dmt🤔 tas ir 4 rītā, apkārt ir vēl daži augi. Aptiekā var dabūt pseidoefedrīnu, uzmanīgi 9g/mēnesī. Amanda muscaria var. Guessowii ir tiešām izplatīta..... rīt izdomāšu vēl.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jūs varat audzēt magones Marihuāna un vairāki citi labi augi, tāpēc es domāju, ka tas nav izslēgts, lai izgatavotu krokodilu. 😅
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
507
Reaction score
236
Points
43
Vai no muskatrieksta var iegūt reibumu? Nekad to neesmu mēģinājis. Varētu būt skarbs
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Nav ieteicams, ticiet man, paģiras ir postošas, bet, ja jūs to darāt, dzeriet daudz piena, tas palīdz to noturēt.
 
Top