Question Ļoti lētu zāļu ražošana

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vai jūs varat man pateikt, vai ražošanā ir patiešām lētas zāles un kā tās pagatavot. Vai tās vairāk līdzinās amfetamīnam vai LSD, vai kādai citai narkotikai ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
kāds ir budžets un kāds ir mērķis?

amfetamīns ir lēts, lsd nav realizējams
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Benzodiazepīni, kā esmu dzirdējis, ir lēti par vienu devu. jūs sintezējat tūkstošiem devu 1 piegājienā. bet pēc tam dozēšana un tablešu presēšana ir vājais punkts.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
tam jābūt patiešām lētākam. lētākam nekā metamfetamīnam vai mefedronam, jo manā valstī produkti 4-MMC ražošanai ir dārgi un grūti pieejami.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
es zinu, kā darbojas 4-MMC, jo tas ir ļoti populārs manā valstī, bet es gribu izgatavot kaut ko līdzīgu lsd vai mdma
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Vai jūs varētu man atsūtīt saiti uz kādu forumu par to?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A-PVP ir ieguvis popularitāti dažos tirgos. Šai vielai ir vienkārša un lēta sintēze, ļoti spēcīga iedarbība un neliela deva. Nesen mēs izveidojām videoklipu par šīs vielas sintēzi, daudzus cilvēkus tas varētu ieinteresēt.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/%CE%B1-pvp-synthesis.47/
 
Last edited by a moderator:

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nē, es tikai dzirdēju no otras puses, ka jūs saņemat monstrus ražas, salīdzinot ar devu, man šeit nav zināšanu vai pieredzes.
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
can someone help me... need some help on how to sysnthesis 5CLADB and maybe other cannabinoids..... please reach out i need your help!!!!
iepriekš paldies
 
Top