Question Shatter

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Vai jūs varat smēķēt šatteri no parastas bļodas?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nē, tas nedarbosies.

Varbūt jūs varētu no alvas folijas izgatavot tādu kā caurulīti un uzkarsēt tās apakšdaļu vai, iespējams, darīt kā ar citām narkotikām un ievietot sasmalcināto vielu nedaudz salocītā alumīnija folijā.

Parasti ir nepieciešama šamota ierīce, lai iegūtu šatteri.

Vai nu pagatavojiet kādu ēdamo vielu, vai izmantojiet foliju.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Proti, jūs varat, bet jūs īsti neredzat, ko jūs darāt. Bļodiņa ir gluži kā burbulis, ko tu uzspiedīsi uz augšu uz leju. Esmu to smēķējis no krekinga kāta, vajāju pūķi, karsti to rāvu, bet veids, kā to darīt, ir;.
QgKXhdOlaQ

Vakuuma sūkņa aukstās lamatas bongs. Tad, kad tev beidzas sūdi, tu izlej ūdeni katliņā un iztvaicē to... Tadā avārijas krātuve.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Atgādina man to, kā pirms pāris mēnešiem, kad gribēju iedzert, bet man nebija pa rokai šķēpu... un paskatījos uz tīna bongu un ieraudzīju tajā to ņirbošo, antīko bongu ūdeni.
Es zināju, ka dzert to nedrīkst, jo es gandrīz aizsmakņoju pie šīs domas. Un tad iezibsnīja spuldzīte. Ielūkojoties vannas istabas skapī, es pamanīju flotes klizmas kastīti. Pārējo jūs zināt,

Lol jutos tā, it kā es būtu injicējis ceturtdaļgramu to atpakaļgaitā!
 

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Es esmu sajaucis to ar nezāli un izmantoju pulsaru smēķētāju..tas ir niecīgs vape nezinu, kādā temperatūrā tas ir, tā darbojas labi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es nezinu, ko nozīmē POTV, bet, ja es smēķēju nezāli, ko es pēdējā laikā daru reti, man ir vesels herbe vaporizators, kas nav
Worth A damn un man ir e-nail bong rig ar spole un pid. Tas ir diezgan universāls. Lai vspe weed es to iestatīt apmēram 725-750f un math ir labs apmēram 425°f un kreka apmēram 275°f darbojas labi.
 
Top