Question Sakratīšanas un cepšanas meto metode

Calamardo

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai kādam ir videoieraksti vai kaut kas par kratīšanas un cepšanas metožu metodi?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Izbaudiet
 

Attachments

  • 9ApPxhVzkr.pdf
    121.8 KB · Views: 612

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jūs, iespējams, esat lurking est puisis. Vienmēr esi gatavs pavasarī iesaistīties darbībā ar savu velosipēdistu meto video. Godīgi sakot, es gribētu redzēt daudz vairāk tādu. Ja viņš tur iemestu dažus ciparus, cilvēks to tiešām varētu izmantot
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tas ir kratīšanas un cepšanas PDF dokuments, ko es nerakstīju, nevis RP/I motociklistu metamfetamīna video.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Abi tulkojumi patiesībā ir diezgan ģeniāli, imo. Esmu bijis savā vannā ar eksakto un knaiblēm 5 reizes, bet es pazīstu pāris cilvēku, kuri, tika arestēti uzreiz pēc tam. Ir biedējoši apdomāt, ka panikas gadījumā tu vari nodedzināt savu māju. Man vajadzētu paņemt dažas baterijas mežā un trenēties. Šerifs šodien klauvēja pie manām durvīm. Man ir video durvju zvans, un es neatvēru. Tas bija 3 minūtes pēc tam, kad uz manas karstās plīts bija uzskrējis pīrāga šķīvis un eksplodējis. Viņš izskatījās nervozs un skatījās aiz muguras. Es domāju, ka viņš vai nu to dzirdēja, vai arī kāds to izsauca un viņš bija netālu. Tas ir apmēram tikpat skaļi kā 0,380, 38, 9 mm pistole vismaz. varbūt tuvojas .45.
 
Top