• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA Sassafras pārdošanai?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Vai jūs zināt, cik daudz ir nepieciešams, lai pagatavotu 1lt no šīs vielas..

labākas iespējas, ja jūs meklējat MDMA maršrutu

bet eBay pārdod sakņu mizu un tēju, ja tas nav sintēzēm
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Es varētu arī destilēt mizu ar tvaiku un nosūtīt hidrolizolu
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Es varu piegādāt arī sakņu mizas no ASV ziemeļaustrumu daļas. Potenciāli varu to arī apstrādāt. Dariet man zināmu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jums, puiši, vienkārši vajadzētu būt ārā ar savu sarāna plēvi, novilkt mizu un ietīt brūci. 8 % safrola eļļā. Es gribētu, lai es zinātu kādu, kas varētu to darīt, Tas varētu būt labi apmaksāts darbs metāllūžņiem pāris dienas nedēļā.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Varbūt man vajadzētu aizbraukt pēc sakņu mizas, sasmalcināt to pulverī un vakuumizolēt kilogramu iepakojumus vai kaut ko tamlīdzīgu. Es būtu gatavs to sūtīt avansā, ja kāds kompetents, kas pierādīs, ka var gūt panākumus, atsūtīs man atpakaļ kādu MDA/MDMA :]

Vai jums ir kādi teksi par ražas novākšanu vai destilāciju, vai kaut kas cits, par ko, jūsuprāt, man vajadzētu zināt? Dažas reizes esmu no tā pagatavojis sakņu alus tēju, bet tas ir apmēram tik daudz, cik manas pieredzes...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es domāju, ka to destilē tāpat kā metanolu no koksnes. tikai sausā destilācija, tad frakcionētā destilācija, un viss. Tiek runāts par sakņu mizu, bet var izmantot jebkuru mizu. Es ņemtu vieglu mizu, un viss. Netērējiet pārāk daudz laika, šeit apkārt ir vairāk mormtrees nekā laika. Sātana iesaiņojums ir mēģinājums glābt koku.
 
Top