Safrola un NABH4 testēšana

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Labi, sveiki, puiši, sen neredzējāmies, es, protams, jūs visus palaidu garām, es vienkārši biju aizņemts ar sazvērestībām un intrigām, ziniet, meistarību...

Tātad man ir divi jautājumi, un es nezinu, vai es vienkārši esmu tik pārguris, ka nevaru atrast pienācīgu risinājumu tiem pats VAI šīs jomas man ir pilnīgi jaunas, tāpēc varbūt es pat nezinu, KUR meklēt..

Jebkurā gadījumā, šeit tas iet:

1. SAFROLE frakcionāli destilēts no augu eļļas
Frakcijas pārgāja kaut kur ap 232-236C un tika apvienotas, tomēr nekādas spēcīgas smakas, pie kuras esmu pieradusi, diemžēl nav. Šķiet dzidra eļļa, ar nelielu dzeltenu nokrāsu, es biju ļoti uzmanīgs, lai frakcionēti destilēt prom visu pārējo..
Es zinu par safrola sasaldēšanu līdz -12C (paldies erowid), tomēr manā rīcībā pašlaik nav saldētavas, lai redzētu, kādi kristāli sāk izkristalizēties, vai ir kādi ķīmiski testi, kas man varētu dot konkrētu atbildi, vai tas, ko es ieguvu, patiešām ir safrols, bez testēšanas ar GC, izņemot viršanas temperatūru?

2. NABH4, esmu diezgan pārliecināts, ka mani vienkārši apkrāpa par kilogramu, vai nu tā, vai arī es pēkšņi aizmirsu, kā to lietot pēc tam, kad jau daudzkārt esmu to izmantojis. Tas vienkārši nedarbojās. Iespējams, ka tas degradējās, jo izskatās, ka pārdevējs ļāva ūdenim stipri saistīties ar savienojumu? Ja tā, kā es varētu pārbaudīt nātrija borohidrīda tīrību?

Paldies, un cilvēkiem, kas man sniegs vajadzīgās atbildes, es izvēlēšos labākos un piedāvāšu sevi kā starpnieku, ja viņiem kādreiz kaut kas būs vajadzīgs, es varu viņiem to atrast par lētu cenu un varu nosūtīt jebkur ES iekšienē. Man jau ir piekļuve dažiem milzīgiem ķīmisko vielu piegādātājiem, drīzumā es grasos atvērt savu ķīmisko vielu noliktavu, tāpēc palīdziet man, un es palīdzēšu jums, ja vēlaties.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Varbūt blīvums?
2. Šeit es nevaru komentēt, izņemot to, ka dzirdēju, ka daži porcelāna pārdevēji var trāpīt vai trāpīt ar hidroborāta svaigumu. tam ir 400C kušanas temperatūra, jūs varat izmērīt, ja esat aprīkoti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Borohidrīds (kā arī jebkurš cits hidrīds) ir jutīgs pret mitrumu, un tā samērcēšana mani pilnībā izjauks, jo tas ne tuvu nevarēs darboties tā, kā es to sagaidu...
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Sveiki, Loki.........Man ir līdzīga problēma, kur es neesmu pārliecināts, vai nopirkts bullshit Sassafras no interneta (kārtējo reizi). Vai esat kādreiz atradis laboratoriju, kur nosūtīt lietas uz patiesi profesionālu testēšanu?
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ak, lai ikvienam, kam nākotnē radīsies līdzīgas problēmas, es galu galā konsultējos ar reālu uzņēmumu, kas man veica NaBH4 kvalitātes analīzi. Ja jūsu NaBH4 tomēr šķiet dīvains, tas varētu būt tāpēc, ka daži pārdevēji tam pievienojuši vēl kādu ķīmisku vielu, lai padarītu to stabilāku (tas man tagad izbēga, ja atcerēšos, atgriezīšos un pastāstīšu, kas tieši, varbūt man tas kaut kur ir atzīmēts).

Sasafrasa eļļa @2-79-79-790125 patiesībā tika novietota augstā plauktā un aizmirsta pēc tam, kad Loki sadarbojās ar ļoti jauku dāmu vārdā Jenny. Jenny ir vislabākais spraudnis, kādu Loki jebkad ir atradis, ne tikai viņi dažreiz ir jauki sarunājušies, bet Jenny ar eļļām nesapņo, viņa sūta Loki glicidātu pa kilogramiem ļoti labās cenās! Loki arī atteicās no sava NaBH4 piegādātāja, jo tas bija lētāks no Jenny, un nekad nav pievīlis. Tomēr Loki vienmēr izmanto savu draugu kontu un pārliecinās, ka viņš ar Jenny veic darījumus, izmantojot depozītu, par ko Jenny nekad nav sūdzējusies, bet, protams, Loki nav kretīns, tāpēc viņš atbrīvo naudu, tiklīdz produkts nonāk uz zemes, un viņš nesatraucas (pshh nav par ko satraukties jebkurā gadījumā!).

Jebkurā gadījumā sasafrasa eļļa tika atlikta kā vēlāks projekts, ja es kādreiz pie tā nonākšu. Tas ir sūdīgs darbs, un tas sūds smird ļoti slikti. Ja var nopirkt glicidātu no seksīgās, gudrās un izpalīdzīgās Jenny, tad kāpēc Loki būtu jātērē laiks ar kaut kādu sūdiem smirdošu eļļu, kas, iespējams, varētu nesaturēt safrolu vispār? Sasaldējot Loki izdevās izolēt kaut kādu baltu vielu, tomēr Loki tā arī neapstiprināja, kas tieši tā bija.

Ja kādam ir pieredze safrola izdalīšanā no eļļām, būtu labi, ja sniegtu norādījumus. Loki patiesībā tīšām bija neskaidrs, bet tas, ar ko viņš eksperimentēja un ar ko viņam ir, bija kampara eļļa. Tagad Loki ir bumbiņa, pateicoties Jenny, tāpēc viņam ir laboratorijas saldētava, kas iet līdz -40C, ja viņam kādreiz būs laiks, viņš mēģinās atkal sasaldēt šo eļļu.. varbūt...

Visiem, kas domā, no kā pirkt, pārtrauciet sērfot Alibabā un sazinieties ar VELKO Dženniju.
Tas ir Jenny ikvienam, kas ir ziņkārīgs - @blacklist. Loki ir apsolījis viņai vairākas atsauksmes un sūdus, bet ir slinks bastards, viņš cer, ka, pieslēdzoties pēc visa šī laika, viņš var to kompensēt savam piegādātājam ar šo ziņu. Jenny paldies par sadarbību ar mani vienmēr! Ja noskaidrosiet, kas tas ir, šaujiet man ziņu, es drīzumā plānoju pasūtījumu, tāpēc es labprāt uzklausīšu jūs!
Es noteikti varu ieteikt šos produktus no Jenny;
2b4m
nabh4
pmk glicidāts
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Loki, vai jūs varētu dalīties ar savu recepti, kā izmantot PMK glicidātu?
 
Top