Reuters žurnālisti

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Pirms stundas forums saņēma šādu pieprasījumu, izmantojot biļešu sistēmu:


Es esmu neticami dusmīgs! Un šeit ir mani komentāri:
1. Jums ir jābūt diezgan pretīgam un ļaundarīgam cilvēkam, lai gada garumā sagatavotu materiālu par mūsu BB forumu un pēc tam lūgtu komentārus svētdienā, kad manis šeit, iespējams, nebūtu. Un atvēlēt mazāk nekā 24 stundas, lai es varētu iesniegt komentāru. Acīmredzot viss rēķina, ka man vienkārši nebūs laika to izlasīt un atbildēt laikus.
2. Kad jūs uzrunājat kā amatpersona, jums ir jāiepazīstas. Norādiet savu vārdu un uzvārdu, lai es varētu pārliecināties, ka esat īsts žurnālists.
3. Jums ir jāuzrāda savas aģentūras domēna korporatīvais e-pasta konts.

Ja jūs joprojām vēlaties interviju un atbildes uz saviem jautājumiem, es labprāt tās sniegšu, bet jums jāievēro šie vienkāršie un vienkāršie žurnālistu ētikas noteikumi. Es to publicēju publiski, jo saprotu jūsu raksta toni. Es apšaubu Reuters žurnālistikas objektivitāti un pieprasu, lai nākamā raksta autors pēc raksta publicēšanas nāk klajā ar komentāriem.


UPD:https://www.reuters.com/investigates/special-report/drugs-fentanyl-supplychain/
 
Last edited:

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Atkal apstiprinās vecā gudrība "Lai cik ļoti tu ienīstu plašsaziņas līdzekļus, tu tos neienīsti pietiekami". Šķiet, ka mazāk nekā 24 stundu atvēlēšana, šķiet, ir standarta triks veco mediju vidū, kas ļauj tiem apgalvot, ka "mēs sazinājāmies ar BBGate, bet nesaņēmām atbildi", ir tehniski pareizi.

Ironiski, ka karš pret narkotikām izraisīja fentanila problēmu. Un, ķeroties pie fentanila, plašsaziņas līdzekļi un tiesībaizsardzības iestādes izraisīja kaut ko vēl ļaunāku. Nitazēnus. Vai jūs kādreiz mācīsieties, Reuters?

Tomēr šajā stāstā ir viena pozitīva lieta. Reuters ir apstiprinājusi, ka BBGate ir legāls un drošs tirgus ar pārdevējiem, kas piegādā augstas kvalitātes produktus, kā tas tiek reklamēts. Tuvākajās dienās es izdarīšu savu pirmo pasūtījumu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Forumā ir publiski paziņots, ka jebkāda informācija privātās sarunās tiek glabāta ne ilgāk kā 90 dienas, pēc tam viss tiek dzēsts. Es pat nevaru pārbaudīt, ko viņi ir iegādājušies un no kā.
 
Last edited by a moderator:

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Tipiska mediju taktika, ir 328 dienas, lai sniegtu argumentus, dod atbildētājam 1 dienu, lai sniegtu atspēkojumu. Nāk prātā citāts "Noteikumi Tev, bet ne man" .
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Neaizmirsīsim, kur sākās opioīdu krīze ir ļoti viegli vainot par savām problēmām tīmekļa vietni un uzņēmumu otrā pasaules malā, taču tieši Big Pharma bija tā, kas lika visiem pieķerties oksikodonam, kas maksāja gan ķīmiķiem, gan ārstiem par viņu pārliecinātajiem ziņojumiem. Kopā ar politiķiem, kuri turpināja pievērt acis, kamēr viņu kabatas pildījās.. Es ceru, ka Reuters Reach's arī šos uzņēmumus un lūgs komentārus par šo rakstu.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Jā, bet lieta tāda, ka varēja uzticēties tam, ko saņem, jo vairums cilvēku no sāpju klīnikām saņēma spaiņus.

Arī šķiet, ka daudzi no pārdozēšanas izraisītajiem nāves gadījumiem būtu jāuzskata vismaz par slepkavību aiz neuzmanības, jo upuriem tiek melots par to, ko viņi saņem.

Man ir draugs, kurš ilgstoši lieto heroīnu; viens no tiem puišiem, kuri acīmredzot spēj saglabāt normālu dzīvi un karjeru. Ja jūs viņam pateiktu, ka tas ir ar fentanila piedevu, viņš būtu piekritis un pareizi dozētu; bet 2023. gada februārī viņš nopirka komplektu, kas sagriezts ar augstu fentanila procentuālo daudzumu, un viņi viņam to neteica.

Viņš domā, ka viņš nemira tolerances dēļ, bet viņš bija pieslēgts dzīvības uzturēšanas aparātam un apmēram astoņus mēnešus bija spiests lietot ratiņkrēslu, tad staigulīti; pagāja divi mēneši, līdz kāds varēja saprast, ko viņš saka.

Politiķi ir staigājoši Deninga-Krūgera efekta piemēri, un mani nomāc tas, ka viņi vienmēr domā, ka ir tik gudri, bet pilnīgi aizmirst par neparedzētu seku likumu. Tad, protams, federālā policija DEA, FIB, ATF u. c. ar prieku pieņem paplašinātas pilnvaras un budžetu.

Cilvēks... šķiet, ka es vienmēr runāju par vienām un tām pašām lietām.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ja tiek melots par pašu foruma tīmekļa vietni, t. i., tiek izteikti nepatiesi un kaitējoši apgalvojumi par forumu vai tā darbību, tas potenciāli var būt uzskatāms par neslavas celšanu.

Lai risinātu forumam izvirzītās apsūdzības par neslavas celšanu, ir nepieciešama aktīva pieeja, kas līdzsvaro juridiskos apsvērumus ar efektīvām komunikācijas un moderēšanas stratēģijām, lai aizsargātu foruma reputāciju un integritāti.

Uzņēmējdarbības apmelošana var izpausties kā neslavas celšana (nepatiesi izteikumi mutvārdos) vai apmelošana (nepatiesi izteikumi rakstveidā vai publicēti). Uzņēmumi var vērsties tiesā pret personām, kas izsaka nepatiesus un kaitējošus apgalvojumus, kuri kaitē to reputācijai un uzņēmējdarbības interesēm.

Publiskas atbildes sniegšana: publiski vērsties pret nepatiesiem apgalvojumiem forumā vai citos saziņas kanālos, lai noskaidrotu patiesību un labotu dezinformāciju.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
"Reuters jautāja bbforum admin @HEISENBERG "vai tava mamma zina, ka tu esi gejs?" Mēs nesaņēmām atbildi."
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
The Pirate Bay
ir palikusi tiešsaistē, pateicoties tehniskajai noturībai, anonīmai mitināšanai, juridiskiem manevriem, aktīvistu atbalstam un tās globālajai, decentralizētajai dabai, neraugoties uz vairākkārtējiem mēģinājumiem to slēgt.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tas neizskatās pēc stāsta, kas kliedzīs slavas vārdus forumā. IDK veiksmes intervijā, cilvēk
 

France

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 12, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Šāda veida situācijas notiek daudz biežāk, nekā mēs iedomājamies, tā patiešām ir apzināta stratēģija, ko izmanto daudzi žurnālisti.
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Pilnīgi atbalstu šo: "Tas nav dažu sliktu ābolu gadījums, bet drīzāk tas ir paraugs virpuļojošai negodprātīgu gļēvulīšu kaudzei ar saujiņu izņēmumu, kas iemesti maisījumā. Tā ir mūsdienu žurnālistika, darbs, kas maskējas par profesiju, un ir tik tālu no godājama, cik vien iespējams iedomāties."

un: "Viņš vai viņa gandrīz vienmēr pārstāvēs īpašnieka dienaskārtību un parasti viņam vai viņai būs iepriekš sagatavots stāstījums, kuram sekot. "

un: "Aukstā realitāte ir tāda, ka mūsdienu laikmetā ceturtā vara faktiski darbojas kā propagandas ministrija."

Garākā versija: https: //dmtrott.substack.com/p/the-ministry-of-propaganda-journalists"

Man nav ne jausmas, kā šie cilvēki guļ naktīs, ja viņi ir pavadījuši dienu, izkropļojot patiesību, lai saņemtu algu.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Viņi guļ mierīgi; pārliecināti par savu taisnību, ņirgājoties par tiem, kas tikai ziņo par notikumiem, viņi apzinās, cik īpaši viņi ir, dzīti, lai kaut ko mainītu, viņu pienākums ir palīdzēt citiem saprast, kā dzīvot.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
"No visām tirānijām vissmagākā var būt tirānija, kas tiek īstenota patiesi savu upuru labā. Labāk būtu dzīvot zem laupītāju baroniem nekā zem visvarenajiem morāles busiņiem. Laupītāju barona nežēlība reizēm var aizmigt, viņa kaunpilnība kādā brīdī var tikt remdēta, bet tie, kas mūs mocīja mūsu pašu labā, mocīs mūs bezgalīgi, jo viņi to dara ar savas sirdsapziņas piekrišanu." - K. S. Lūiss.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nav brīnums, ka man ir bijušas tik lielas grūtības atrast reaģentus, lai izgatavotu NOT fent... Paldies Reuters!...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Man gribas komentēt šo apgalvojumu vienā teikumā: "lūdzu, paskaidrojiet, kā fentanils nodarīja vairāk kaitējuma, nekā glāba dzīvības, atvieglojot ķirurģiskas sāpes daudz lielākam skaitam narkomānu, kas nekādā ziņā nav nevainīgi, ja vien nav piedzimuši atkarīgi". Šis ir vecāks: "Ja narkotiku lietošana ir kaitīga, tāpat kā pārēšanās, tad kāpēc milzīgas naudas summas tiek tērētas narkotiku dīleru medībām, bet neviens ātrās ēdināšanas uzņēmums nekad nav ieviesis šaurākas sava restorāna durvis?".
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Iespējams, jūs būtu atbildējis ar pieklājīgu versiju uz šeit minēto apgalvojumu. Būtībā, lai lasītājs zinātu, ka jūs neslēpjas, bet jums netika dots pietiekami daudz laika atbildēt.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Vai fent nav aizliegts forumā ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki.
Fentanila, tā izomēru un analogu tirdzniecība BB forumā ir aizliegta.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Tā es domāju. Es esmu par brīvību, autonomiju utt. Bet visam ir jābūt līdzsvaram. Es domāju, ka fentanils ir šis līdzsvars. Es arī stingri uzskatu, ka bīstamās narkotikas ir tieša reakcija uz šo stulbo karu pret narkotikām. Kokaīns, mamma, heroīns. Izmanto, lai būtu daudz labāk, daudz drošāk. Tagad mums ir tonnas vai crappy narkotiku maisījumi un viss ir fent tajā.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es gribētu dzirdēt jaunāko informāciju, ja viņš jums atsūtīs ziņu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
KpO9tVd2l0
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nekas nemainās. Viņi nevēlas mūsu komentārus, ja viņi vēlas runāt, es vienmēr esmu gatavs, bet neesmu gatavs komunicēt formātā - "Jums ir 2 minūtes, lai sniegtu atbildi".
Turklāt mēs dzīvojam dažādās laika joslās.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kāds slaids veids, kā praktizēt žurnālistiku. Tomēr šķiet, ka tas ir daudzu mūsdienu žurnālistu standarts. Esmu pārliecināts, ka viņam ir slīpraksts, ko viņš plāno publicēt
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es gribētu zināt, kāpēc viņam tik ātri nepieciešama informācija. Ir grūti publicēt stāstu bez jūsu puses, man būtu aizdomas.
 
Top