Problēmas ar Labdas heroīna sintēzi?

Darksmoke

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labdien,

Es uzskrēju uz šo sintēzes rokasgrāmatu, un man ir daži jautājumi par to.
Lai gan tā ir vācu valodā, varbūt jūs varētu to iztulkot...

Sinteze: In einem 10-ml-Zentrifugenglas werden 28,5 mg Morphin, 29,4 mg N,N-(Dimethylamino)-pyridin, 1 ml Dichlormethan (DCM) und 100 µl Essigsäureanhydrid vorgelegt. Das Gemisch bleibt nun 5 bis 6 min stehen. Nach Ablauf der Zeit wird das Gemisch mit 2 ml Wasser versetzt und in einem Scheiderichter mit 10 ml Dichlormethan ausgeschüttelt. Das Wasser wird abgetrennt und die organische Phase mit wasserfreiem Natriumsulfat getrocknet. Nach dem Verdampfen des Lösungsmittels bleibt Heroin zurück.

1. Ja 100 yl acetanhidrīda un 1 ml hloroforma pievienotu 2 ml ūdens, vai tas neļautu atlikušajai nereaģējušā acetanhidrīda daļai atšķaidīties ūdenī un reaģēt līdz etiķskābei?
1b) vai tad etiķskābe neekstrahētu daļu heroīna bāzes skābajā ūdens fāzē?

2. Ja maisījumā ir tikpat daudz 4DMAP (kas labāk šķīst DCM nekā ūdenī, un tas ir ciets materiāls, vai pēc DCM iztvaicēšanas nepaliks ne tikai heroīns, bet arī vairāk 4DMAP?

Manuprāt, tie ir divi lieli jautājuma zīmes šajā sintēzē, bet man nav dziļu zināšanu ķīmijā...

Man ir arī daži jautājumi, kas nav saistīti ar sintēzi, bet ar attīrīšanas procesu vai kristalizāciju.

3. Kas ir "morfīnskābes tartrāts" un "neitrāls tā sāls" Vai nav tikai morfīntartrāts un morfīnbāze? Kādam jābūt morfīna tartrāta skābajam sālim (ja tartrāts ir neitrālais sāls?)?

4. Ja no 1-butanola un toluola maisījuma morfīnu ekstrahē ar 1 % vīnskābes ūdens šķīdumu, vai tad arī daļa 1-butanola neizšķīdīs ūdenī un vai vēlāk, kad morfīna tartrātu atkal izgriež ar amonjaku, morfīna bāze nenonāks šķīdumā ar ūdenī izšķīdušo daļējo 1-butanolu? To arī nevarētu izžāvēt no ūdens, ja būtu otrādi.

5. (ļoti svarīgs pamatjautājums) Vai būtu iespējams arī ekstrahēt bāzi sālim no tīras organiskās fāzes, piemēram, DCM+morfīna bāze, ar ūdens skābo šķīdumu? Vai arī skābe nekad nenonāktu līdz morfīnbāzei, jo tā ir pilnīgi atsevišķi no ūdens (kopā ar skābi).

Varbūt kāds var man palīdzēt! Es būtu ļoti pateicīgs, ja kāds ķīmijas eksperts mani pasniegtu par maniem (varbūt muļķīgiem) jautājumiem.

Paldies jau tagad,

Darksmoke.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Godīgi I havnt thr thr faintest clue tomēr jūs darāt to, ko es vienmēr esmu sapņojis padarīt savu herionu lol. Es mēģinu noskaidrot, vai fentanila izgatavošana ir sarežģīta, jo tas ir apmēram tik liels, cik liela ir mana tolerance.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Vai esat pārliecināts, ka ir nepieciešams šāds katalizatora daudzums (29,4 mg uz 28,5 mg morfīna)? Manuprāt, tas nav pilnīgi precīzi.
Ūdens tiek pievienots, lai ekstrahētu etiķskābes anhidrīda atliekas. Es domāju, ka heroīns neizdalīsies no organiskās fāzes ar šādu šķīdinātāju attiecību (H2O/dcm - 2/10).
 
Top