Question Esmu jaunpienācējs šāda veida lietās, tāpēc interesē, vai jūs visi varat man sniegt padomus, trikus un tamlīdzīgi?

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ļaujiet man ieskicēt situāciju: Jau kādu laiku man ir izrakstīti dažādi medikamenti. Pirms dažām nedēļām mans psihiatrs nolēma pārtraukt Zoloft, medikamentu, ko līdz šim lietoju jau vairākus gadus. Rezultātā man ir palicis ievērojams zāļu atlikums.

Man ienāca prātā doma, ka es varētu pārdot savu pārpalikumu, lai iegūtu kādu tik ļoti vajadzīgo naudu. Taču, kā jau minēts virsrakstā, es nekad iepriekš neesmu pārdevis pilienus pret klepu, nemaz nerunājot par tik spēcīgām zālēm kā Zoloft. Tāpēc es šodien pievienojos šim forumam, lai jautātu par pamatlietām: cik lielu daļu no sava krājuma man vajadzētu pārdot? Cik daudz man vajadzētu prasīt atkarībā no tā, cik daudz es nolemju pārdot? Kādus pasākumus es varu veikt, lai aizsargātu savu anonimitāti un izvairītos no tiesībaizsardzības iestāžu ķepām? Vai vispār ir vērts pārdot pārdodamo Zoloft?

Mazliet papildu kontekstam (bet ne uz sevis apzagšanas rēķina), es domāju pārdot šo Zoloft mazā universitātes pilsētiņā, kur atrodas mans universitāte Meinas štata lauku/pilsētas rajonā, tiklīdz pēc mēneša atsāksies mācības. Jāatzīmē arī, ka man pašlaik nav automašīnas, tāpēc uz darījumiem būs jābrauc kājām vai, iespējams, ar sabiedrisko transportu.

Es domāju, ka, ja mani pirmie darījumi noritēs labi, es varētu pārdot vēl kādu pārpalikumu un, iespējams, izveidot no tā pilnvērtīgu biznesu, bet varbūt es domāju pārāk tālu uz priekšu. Galu galā izvairīšanās no cietuma man nozīmē daudz vairāk nekā dažu papildu dolāru nopelnīšana.

Pateicos par visiem komentāriem un padomiem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Diez vai kāds tos no jums pirks. Tie ir SSAI, kurus parasti neizmanto ļaunprātīgi, jo tie neiedarbojas uzreiz un Tie nerada lielu eiforiju, stimulāciju vai CNS nomācošu darbību.
Labākais, ko jūs ar tiem varat darīt, ir nekas, kam seko, atdodot tos kādam, kurš ir nomākts, kuram ir trauksmes lēkmes ect. Kas nevar tos atļauties
 

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Paldies par padomu, brāli. Tātad jūs būtībā sakāt, ka šajā scenārijā nav iespējams gūt peļņu?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Pareizi.

Lasot jūsu ierakstu, pat ja jums būtu kaut kas sulīgs, piemēram, Xanax vai Oxy, es neiesaku jums tos pārdot. Parasti narkomāniem ir ļoti skaidri redzams, kad kāds ir iesācējs un būtu viegli aplaupāms.
 
Top