Question Nepieciešams padoms, tikko sācis. Grāmatas un lietas, kas jāmācās

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Sveiki visi.

Es beidzot izdomāju un nolēmu sākt mācīties ķīmiju ( man jau sāp galva).

Es aizgāju un paņēmu
1) organiskā ķīmija kā otrā valoda (visi 4 izdevumi).
2) organiskās ķīmijas laboratorijas metodes
3) udemy un citas dažādas tiešsaistes mācību

Tagad mans gala mērķis tam visam ir izgatavot savas aktīvās sastāvdaļas tablešu pagatavošanai.
Piemēram, dekstroamfetamīns, oksikodons, hidrokodons un vēl dažas citas, kas man pagaidām aiziet no prāta.

Es ticu, ka klientiem vajadzētu saņemt tieši to, ko viņi paši pasūtījuši.

Ja tas neizdosies, es domāju atgriezties koledžā farmācijas zinātnēs.

Jebkura palīdzība būtu ļoti pateicīga.

Es cenšos racionalizēt savu izglītību, tāpēc jebkurš temats vai paņēmiens, kas man būtu jāiestrādā savās smadzenēs, būtu ļoti noderīgs.

Paldies, ka veltījāt laiku no jūsu aizņemtajām dzīvēm, lai palīdzētu man.

P.S. Es neiebilstu veikt pētījumus un esmu gatavs ieguldīt darbu. Tāpēc varbūt kādu saiti vai citas grāmatas, kas palīdzēs, lūdzu, dodiet man zināt.

T
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Es zinu, ka tas ir lieki un jūs jau uzskaitījāt tiešsaistes mācības, bet es tikko sāku, un tādas vietnes kā psychonautwiki, the vespiary un safrole ir glābēji 😅😅

es patiesībā atradu safrole no saišu kataloga pašā bb, tāpēc iesaku jums redzēt, kas vēl viņiem ir. arī vienmēr pārbaudiet atsauces materiālus vietnēs, jo tie bieži noved jūs uz labākām vietām!!!
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Jo vairāk veidu, kā mācīties, jo labāk. Es pierakstījos pie pasniedzējiem, lai varētu mācīties savā tempā (viņiem ir savas mācību programmas). Paldies par palīdzību.
 
Top