Manas laboratorijas iekārtojums - padomi, kritika, ja nepieciešams, sita pa galvu.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Sveiki, draugi,

Esmu saņēmis pārējo aprīkojumu, kas nepieciešams, lai sāktu darboties manā laboratorijā. Tā ir uzstādīta mūsu pagrabā, es esmu norobežojis daļu un apvilcis to ar krāsotāju plēvi, tā ir primitīva, bet kalpos savam mērķim. Man ir:
  • tukšs dzērienu ledusskapis, kurā pašlaik ir aptuveni 19°F temperatūra.
  • 2024B-01 (ap 2001. gadu) Welch vakuumsūknis - vēl īsti nezinu, kā to izmantot...
  • mērglāžu komplekts 5 gab. (50ml 100ml 250ml 400ml 600 ml)
  • Vēl divi mērglāžu komplekti, 1k un 2k - tie abi sabojājās transportēšanas laikā, tāpēc joprojām tiek gaidīti, bet nav būtiski, lai sāktu darbu.
  • 2 100-2000rpm laboratorijas maisītāji, 180 W sildīšanas jauda 716℉ Maisīšanas plīts, 55 collas
  • 2000 ml biezu sienu konusveida dalāmā piltuve ar 29/32 savienojumiem un PTFE aizbīdni - 2 l
  • 3 kaklu kolba ar apaļo dibenu, ar 19/22 centra un sānu standarta konusveida ārējo savienojumu (2000ML)
  • 24/40 ķīmijas stikla trauki 32PCS ķīmijas laboratorijas stikla trauku komplekts 250 1000ml destilācijai separācijai attīrīšanai sintēzei - šajā komplektā ir Vigro, Allihn, Graham un Liebig kondensatori, kā arī vēl viena mazāka dalāmā piltuve un dažādas 2 un 3 kaklu kolbas.
  • Laboratorijas vakuumfiltrācijas destilācijas aparāts, 2000 ml filtrēšanas kolba, 300 ml graduētā piltuve.
  • Dievs svētī tiešsaistes azartspēles
BONUSS: nesen veikalā iegādājos mazlietotu spiediena katlu.. Vai es to varu kaut kā izmantot savā ierīcē?

Kā iesildīšanos es gribētu sintezēt savu sālsskābi, šķiet, ka tā ir laba vieta, kur sākt. Man ir nitrila cimdi un moderns jauns pilnas sejas respirators ar atbilstošiem kokogles filtriem.

Domāju, ka pēdējais nepieciešamais aprīkojums ir dūmu nosūcējs, lai nodrošinātu drošību. Esmu iegādājies lokšņu plātni, ko sagriezīšu un ieveidošu kastē, kas nokrāsota ar epoksīdsveķu krāsu. Man ir vajadzīgas PTFE caurules un daži ventilatori, lai izvadītu dūmus caur ārdurvju kāpnēm, un tas būtu pēdējais, kas, manuprāt, man ir vajadzīgs.

Es esmu atvērts visiem padomiem, bet mani īpaši interesē, ko par šo komplektu domā @HEISENBERG, @Frit Buchner, @G.Patton, @Madre un @WillD.

Es esmu izsalcis gatavot!!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Lūk, sūknis ikvienam interesentam, uzņēmums man teica, ka tas noteikti ir unikāls

GvLCm3AeT0
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jums ir izveidojusies jauka kolekcija. Jums būs nepieciešama Mma Buknera piltuve. Jūs atklāsiet, ka izmantojat tās vairākas reizes dienā, un daži gabali jums ir reizi nedēļā. Kad jūs savācat lietas kopā, jums būs nepieciešamas mazas burciņas mazām lietām, kuras jūs destilējat, ekstrahējot ect. Ja tās nav stikla, jums jābūt uzmanīgiem, jo jūs ielejat kādu šķīdinātāju savā vecajā majonēzes burkā, un tas aizplūst tieši uz grīdas. Ceru, ka tā nebija skābe. Es ceru, ka tā nebija bāze. Jums varētu būt 10 sekundes, lai to noslaucītu. Tā var aizdegties. Tas var sākt dūmot un izdzēst caurumu grīdā.
Iespējams, jums vajadzētu izmantot stiklu. Es deru, ka tev vajadzēs adapteri vai 3, lai visi tavi stikla trauki būtu savienoti. metāla kek klipsi, plastmasas pārvēršas putekļos, kad pirmo reizi tos gāzē. Jebkuras retortas/statīvi skavas vakuuma līnijas ūdens sūknis.
Tas ir 2 posmu diafragmas sūkņa dandy Es biju oogling daži līdzīgi Amazon agrāk, $175-$225 par dumb nosaukts Ķīnas versiju.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Labi padomi, Frit! Es vienmēr esmu bijis apsēsts ar stiklu un gadiem esmu kolekcionējis gabalus, tāpēc jūtos labi. Esmu noskaņots tā, ka labāk, ja ir pārāk daudz, nekā konstatēt, ka tev trūkst kāda svarīga priekšmeta!

Lieliska ideja par klipšiem, kāds juceklis būtu bijis.... Es izmantoju šo vietni šļūtenes un būtībā visu nepieciešamo, kas nav izgatavots no stikla, un svētā sūdi! Es veicu pasūtījumu pirmdien plkst. 15:00, nākamajā rītā plkst. 10:00 tas bija manās rokās. Šķiet, ka viņi pārdod visu, sākot no filtru spilventiņiem līdz avārijas acu mazgāšanas stacijām, un es ļoti iesaku tos mazām lietām.

Es esmu atvieglots, dzirdot uzslavas par sūkni, es biju noraizējies! šeit nav Ķīnas crap, šī lieta ir smaga kā elle, izgatavota no tērauda, un ASV! Tas bija $ 375 par ebay.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Rekvizīti, lai tiktu uzstādīts cilvēks! Tas ir satriecoši!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Es ieteiktu jūsu tvaika nosūcējam iebūvētu kanāla/centrifūgas ventilatoru, tos, ko izmanto iekštelpu nezāļu audzētavās. Tam var pievienot arī oglekļa filtru, lai mazinātu smakas, un iesūkšana būtu patīkama un spēcīga salīdzinājumā ar datora ventilatoriem.
 

Attachments

  • w8xX0lQZus.jpeg
    w8xX0lQZus.jpeg
    13 KB · Views: 60
  • uGIQrqBCR4.jpeg
    uGIQrqBCR4.jpeg
    12.2 KB · Views: 60
  • PAqxMlmKny.jpeg
    PAqxMlmKny.jpeg
    317.3 KB · Views: 57

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Daudz labāk nekā datoru fani! Pārsteidzoši, lai gan tiem nav cilindrisku iebūvētu gaisa filtru smaku novēršanai. Vai jūs briesmīgi neiebilstat, sir, ja es jums lūgtu norādīt jūsu trešā attēla avotu? Tam vajadzētu būt pēdējam man vajadzīgajam gabaliņam!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Mars hydro ir pieejami 4 collu un 6 collu ventilatoru un filtru komplekti. Es nedomāju, ka jūsu norādītajā tīmekļa vietnē jūs varētu atrast iebūvētu oglekļa filtru. Pārbaudiet Amazon.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Liels paldies!!!
McMaster ir bijis ļoti labs filtri, caurules un citas vispārējās laboratorijas aprīkojumu un to klientu apkalpošana ir ārprātīgs, man tika atbildēts 20 minūšu laikā, kad man bija jautājums 3:45am, es vienmēr esmu noraizējies par Amazon es nesaņemu tieši to, kas tiek reklamēts, kas ir diezgan svarīgi, kad nodarbojas ar dūmiem lol, bet ieteikumi ir spēcīgi, un es peruse tur caurules pārāk, jo tas ir "ļoti" ($ 500-$ 700 par 6 ") dārgi citā vietnē
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Varu saskatīt, ka problēmas rada korozija, haha. Mars hydro ir hidroponiskās audzēšanas iekštelpās uzņēmums, es nedomāju, ka viņi savus filtrus izgatavo korozijizturīgus, bet jūs vienmēr varat pajautāt. Ogles filtri lieliski smakas, bet idk, cik efektīvi tie būs ķīmisko vielu un izgarojumu attīrīšanai, vai vispār var izturēt. Es domāju, ka jūs varētu iegādāties ventilatoru un cauruļvadus, un izveidot savu filtru lieta ar hvac vai laboratorijas filtru kastē, un pievienot cauruļvadus un ventilatoru pie tā.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Es sāku domāt, ka, kur nu vēl, ja darbosies lētāks komplekts, es varētu iegādāties jaunu komplektu katram pavāram, galu galā tas varētu sadārdzināties, bet iesākumam... 🤔

Un, tā kā šī ir mācību pieredze un Visums nolēma uzdāvināt man kazino naudu tajā pašā laikā, kad domāju par sākšanu, es grasos nospiest sprūdu. Ļoti gaidu, kad publicēšu fotoattēlus par uzstādīšanu!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Tad viņš iet un maina to, bet tas ir ok, man patīk arī šis haha.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
P.S. Man fucking love your avatar lol
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Paldies lol. Kāds krāpnieks mēģināja mani izkrāpt, bet es esmu pārāk gudrs, lai viņš mani izkrāptu, kopš viņam ir grūti ar mani izrīkoties. Viņš paņēma manu avatāru un izveidoja video ar to, un, godīgi sakot, man nav ne jausmas, kāds bija viņa galīgais mērķis, bet viņš turpināja man jautāt "Tātad? Vai tu esi traks?". Kad es pat nebiju dusmīgs tikai brīnījos, no kurienes viņš to atrada. Viņš patiešām ir ļoti gudrs cilvēks. Jebkurā gadījumā es ceru, ka jums viss noritēs gludi.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Svētā sūdi, tas ir briesmīgi! Mani pašu šonedēļ tikko apkrāpa draugs. Tā kā es sāku šo biznesu un tā kā es nevaru likumīgi iegūt šaujamieroci (sieva sūdi, sarežģīti un noteikti ne nesenā nozieguma iemesli ((viņa reiz bija bērns, darīja kādu stulbu sūdi, tagad es nevaru iegūt šaujamieroci likumīgi lol likumi ir lieliski!))) tik stulbs) es mēģināju iegādāties no tirgus, ko sauc par "kurjeru tirgu", palieciet prom, pirmkārt, man bija 950 $ Escrow un no nekurienes mani iestatījumi mainījās un tika pievienots PGP, pilnīgi bloķēts. Tagad tā ir mana teorija, ka tas BIJU bijis īsts tirgus un tagad to vada viens dumpinieks, kas izliekas par visiem. Tā ka sāp, mācība, nevar nopirkt ieroci tiešsaistē 2024. gadā lol.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Cilvēks, kas sūkstās. Es ceru, ka mans sarkasms manā iepriekšējā atbildē izskanēja. Dude ir A klases idiots. Es nedomāju, ka viņš varētu veiksmīgi apkrāpt vecāka gadagājuma demences slimnieku.

arī pirkt ieroci internetā nav laba ideja hahaha tu dzīvo un mācies. (saskaņā ar Google 🤫) Arkanzasā un Misisipi ieroču iegādei nav vajadzīga atļauja vai iepriekšēja pārbaude, lai iegādātos ieroci.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
hmmm.... roadtrip?!

lol jā, tie scammers cilvēks viņi ir vēl viena šķirne douchebag. Mani iecienītākie ir draudi "Man ir video ar tavu masterbatingu, un es to nosūtīšu visiem!". Piemēram, jā, es esmu uzbudināts kā visi pārējie, vai man tas ir vienalga?!
 
Top