• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Vietējā zāļu tirgus izpēte - Palīdzība

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim chcel som prispiet do komunity ze ze by som napisal nieco malo o Slovensku a o tom ako to tu darbojas. Potreboval by som vsak pomoc s niektorymi otazkami.
Ak niekto vie konsultit pomoct budem rad.

2.1. Vietējo tiešsaistes tirgotāju saraksta apkopojums un datplūsma to tīmekļa vietnēs

2.2. Populārākās tirdzniecības vietas jūsu valstī un to vietņu/plūsmas analīze:

4. Tematisko un tuvu tematiskajām tīmekļa vietnēm/telegrammu grupām vai kanāliem/kopienām Discord vai citos sociālajos tīklos, kas aptver ziņas saistībā ar narkotiku lietošanu un narkotiku biznesu jūsu valstī, visaptverošs saraksts
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Sveiki, vai jūs varētu ieteikt, kā to izdarīt
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Kā ko darīt ? Ko jūs ar to domājat?
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Kā iegādāties
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Nesaprotu, kāpēc jūs uzdodat šo jautājumu šeit, jo tas ir jautājums, kas ir pilnīgi ārpus šī amata jomas. Taču es jums atbildēju ar privātu ziņu.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ja vēlaties kļūt par bbg analītiķi, jums ir kaut ko par to jāzina, nevis vienkārši jāreģistrējas un pēc tam jāpalūdz, lai mēs to izdarām par jums .....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Tie ir orģināli. Un es nevaru jautāt?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Vai, piesakoties darbā, jūs arī jautājat citiem cilvēkiem, kā jums to vajadzētu darīt ?

Vai jūs zināt ko citu, izņemot apvainojumus ?

P.S. Un par jūsu nopietnību arī varētu diskutēt.... Vispirms tu man raksti, ka kaut ko gribi, un pēc tam spēlē mirušu bug....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Acīmredzot jūs to nesaprotat, tāpēc es mēģināšu jums to izskaidrot. Tas nav darbs, lai kaut ko darītu šīs kopienas labā. Neviens pasaulē nezina visu, tāpēc ir normāli un dabiski jautāt, vai kāds var palīdzēt. Es nevarēju gluži apstrādāt 3 jautājumus, jo nezinu par visām slovāku vietnēm u.tml. un es uzdevu tikai 3 jautājumus, tāpēc negribēju, lai kāds to visu izdarītu manā vietā. runa bija par to, ka kurš grib palīdzēt, lai palīdz, kurš negrib palīdzēt, lai nepalīdz. Citās "nacionālajās" grupās var sastapt pilnīgi līdzīgus jautājumus, kas veidoti tieši pēc šīs "Aptaujas". Par manu nopietnību nav šaubu. Katrā ziņā es noteikti nevēlos šeit strīdēties, jo tas ir neērti un neseriozi, un es atvainojos jums par savu pārspīlēto reakciju, atzīstu. Bet, ja jums ir kādas problēmas vai tomēr vēlaties man kaut ko pateikt, lūdzu, rakstiet man privātu ziņu.
 
Top