Kā pagatavot ātruma pastu no A-Oil (meklējot reālu lietošanas pamācību)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Sveiki, draugi,

es meklēju reālu kā par šo tēmu.

Es atradu kādu pavedienu, bet pavediens nebija īsts. Ja kāds būtu tik laipns un uzrakstītu labu soli pa solim, būtu lieliski!

Es gribu pagatavot 5 kg pastas Veidot 1 litru eļļas. PH ir 12,2. Man ir sērskābe 96 procenti un izopropanols 99 procenti. Man ir arī 2 kg kofeīna un kreatīna. Pls nemēģiniet pārliecināt mani, lai riekstu grieztu manu materiālu.. Puisis nevēlas maksāt vairāk nekā 600 € par kg, tad kā es to varētu izdarīt bez griešanas. Man vajag naudu, viņam vajag shitty ātrumu, tas ir darījums.

Ja kāds varētu man palīdzēt, es būtu ļoti pateicīgs!

Paldies
Bordello
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
No 1 litra augstākās kvalitātes eļļas jūs iegūsiet ne vairāk kā 2,6-2,8 kg pastas, un šim nolūkam jums būs nepieciešams metanols, kas ir labāks par IPA.
Par PH man ir vienalga, ko cilvēki domā un kādām pilsētas leģendām viņi tic, bet PH12 nozīmē, ka tajā vēl ir nedaudz ūdens (to var pārbaudīt saldētavā), tīrākai un kvalitatīvākai eļļai PH ir aptuveni 10, un tas palielinās, kad tā sajaucas ar šķīdinātāju.
 
Last edited:

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Šķiet, ka esat profesionālis. Vai es varu Jūs lūgt soli pa solim, tas man un citiem ļoti palīdzētu bro
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
IPA darbojas, taču tas nav optimāls, lai iegūtu visaugstāko iznākumu. Lai iegūtu 1 kg eļļas, ir nepieciešami 5 kg tīra metanola. Labi samaisiet un pievienojiet skābi pa pilieniem ar skābes pipeti, nepārtraukti maisot, lai nesabojātu amfetamīnu. Izmantojiet kalibrētu digitālo pH mērītāju (vislabāk - Milvoki) un pastei sasniedziet Ph 6. Pēc Ph 6 sasniegšanas izmantojiet lielas filtrpapīra loksnes žāvēšanai (to ir daudz). Maisīšanas/šķirošanas daļai amphetamine pulveri, lai pēc iespējas smalkāks pulveris kofeīns arī. Izmantojiet pulvera maisīšanas mašīnu (nevaru jums palīdzēt, kuru izmantot, jo es neveicu šo darba daļu, bet jūs to sapratīsiet, tas nav grūti) . Pēc pulverizēšanas un sajaukšanas mēs parasti izmantojam REDATS manuālo hidraulisko presi + manuāli izgatavotas tērauda formas, lai pulveri saspiestu ķieģeļu formā. Pēc presēšanas vienkārši vakuumējam vai ievietojam plastmasas maisiņā un pārdodam.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Paldies, brāli! Tātad, kā es saprotu, ja es gribu pārdot mitro pastu, man vajadzētu izlaist filtra lapas daļu ? Un kāpēc cilvēki to liek ledusskapī? Kāda ir šīs metodes iznākuma deva?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Jums tas ir jāizžāvē un jāfiltrē, jo pēc maisīšanas pārtraukšanas amfetamīns nokrīt uz dibena. Termins ''ātrā pasta'' parasti attiecas uz ne pilnīgi izžāvētu vai tīru produktu (tas nozīmē mitru produktu, sagrieztu/ sajauktu produktu utt.) Ledusskapis ir paredzēts A eļļai Daži cilvēki ieliek eļļu saldētavā, lai sasaldētu ūdeni, izņemot eļļu, kas ir dīvaini, nekad neesmu to darījis pats, tikai izžāvēju to ar žāvēšanas līdzekli. Iznākums ir gandrīz pilnībā atkarīgs no A-eļļas kvalitātes/attīrības.
 
Top