Kā sagatavot/attīrīt veikalā iegādātu acetonu pirms sintēzes?

How do you prepare/purify store-bought acetone before synthesis?

  • -Use without preparation/purification

    Votes: 15 20.8%
  • -Use with purification (drying or/and distillation)

    Votes: 37 51.4%
  • -Use U.S.P. (Purissimum 99%+) grade from chemical store

    Votes: 18 25.0%
  • -Don't use (isn't required)

    Votes: 2 2.8%

  • Total voters
    72

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Sveiki visi. BB foruma komanda aicina Jūs piedalīties mūsu anonīmajā aptaujā.
 
Last edited by a moderator:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Dolāru veikalā ir "100%" acetons par apmēram 4 ASV dolāriem par 375 ml. Kad tas ir atvērts, es to izmantoju ekstrakcijām un lietām, kur bezūdens acetons ir mazāk svarīgs.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Iespējams, tas jūs šokēs, bet mēs visi nedzīvojam Amerikā. uz acetonu attiecas ES likums par sprāgstvielām, 3. kategorija, ja pareizi atceros.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jūs mani sūrojat !?!!? Jūs man atsūtiet kaut ko tādu, ko es nevaru viegli dabūt, un es jums atsūtīšu acetona kasti, es ar acetonu noņemšu ekrāna izdruku un izdrukāšu uzlīmes, uz kurām rakstīts, ka tas ir ( kā jūs vēlaties).
W1ugZLVr4D
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es varu nopirkt to IBC, ja gribu, bet paldies. tikai saku, ka šeit tādas lietas kā acetons, sērskābe, sālsskābe ir mazliet ierobežotākas, nekā tās ir pieejamas Walmart.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Es gribētu uzzināt, vai kāds man varētu paskaidrot acetona pakāpju atbilstību.

Esmu redzējis nagu lakas noņēmēju, par kuru runā Frits Bukners, bet Amazon ir 100% ACS pakāpes acetons (atbilst Analītisko reaģentu komitejas prasībām), un es redzēju Analītisko pakāpi (kas, manuprāt, ir vistīrākais).

Vai man vajadzētu rūpēties par dažādām acetona šķirām? Jo nešķiet, ka mūsu vajadzībām tam būtu nozīme.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tas ir atkarīgs no tā, ko jūs ar to darāt. dažos gadījumos, piemēram, nogulsnējot sāļus, jums būtu svarīgs neliels atlikušā ūdens daudzums, bet, izskalojot spainīti vai gatavojot sērskābes nogulsnēšanas šķīdumu, 1-2 % neko nedarīs. vienmēr pieņemiet, ka acetonā ir ūdens pēdas, tas ir higroskopisks, vidējā termiņā lieliski noderēs daži žāvēšanas līdzekļa gabali vai sieti, lai acetons paliktu sauss.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Arī tagad viņi tajā iekļauj dentonija benzoātu, kas ir rūgta gaidīšana. Acīmredzot, lai atturētu mājdzīvniekus un bērnus, to nepasaka ļoti skaļi, bet tas ir uz aizmugures. Dentonija benzoāts tik tikko šķīst acetonā, bet tikai pāris miljonās daļās sabojās garšu visam, ko ar to mēģināsiet tīrīt. Jūs varat to lietot, bet pēc tam gribēsiet darīt kaut ko citu. Izšķīdināt verdošā izo un nogulsnes, pēc tam noskalot ar kaut ko citu.. šī iemesla dēļ priekšroka dodama acs kategorijai.
R.
 

Unclejoe007

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Destilējot no borskābes anhidrīda, var iegūt acetonu ar aptuveni 18 ppm saskaņā ar J. Org.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Par laimi, man ir iespēja iegādāties 99,9 % acetonu kādā no ES valstīm. Cena veikalā ir aptuveni 5 EUR. Bet, ja pieskaita pilienu un piegādes maksu, tas būs papildus 5-10 EUR par 1 litru, atkarībā no apjoma.
 
Top