Kā jūsu vietni izmanto pārdevēji?

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tātad viņi man samaksātu, un es viņiem sagatavotu šo amatu?

Vai es liktu viņiem maksāt, lai viņiem būtu konts manā vietnē, vai arī es ļauju viņiem izveidot kontu bez maksas un pēc tam iekasēju no viņiem nelielu maksu, kad kāds no viņiem iepērkas?

Vai man būtu vienreizēja maksa vai ikmēneša maksa (par konta iegādi)?

Es zinu, ka, iespējams, tas viss ir pamatzināšanas, bet es nekad iepriekš to neesmu darījis.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
Katram uzņēmumam ir savas problēmas, un, ja jums ir risinājums kādai no tām, jūs kļūsiet pieprasīts.
Zāļu tirdzniecībā ir problēmas:
- Sintēzes metodes
- Reaģentu iegūšana
- Izplatīšana.

Mēs esam apņēmušies atrisināt visas trīs problēmas, drīzumā mēs varēsim atrisināt šīs problēmas gandrīz nekavējoties.
Ja jūsu mērķis ir tikai pelnīt naudu un jūs kopējat citu cilvēku modeļus, tad jūsu izredzes gūt panākumus mēdz būt minimālas.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
Es jums atbildēju pareizi. Es saprotu, par ko ir jūsu jautājumi, jūs vēlaties sākt tiešsaistes zāļu biznesu, lai pelnītu naudu. Jūsu vēlme to darīt ir motivēta tikai ar domu, ka narkotiku tirdzniecība ir ienesīga pati par sevi. Tas ir maldīgs priekšstats. Kā teica viens no mūsu lietotājiem, tas ir dārgs hobijs.
Es iesaku jums pašam censties apgūt pamatus, tad jūs sapratīsiet, ko es gribēju teikt iepriekš minētajā ierakstā.
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
mani jautājumi bija tikai par to, kā man vajadzētu ļaut pārdevējiem izmantot manu vietni un kāds būtu labākais variants naudas saņemšanai, es negribēju, lai tas izklausītos tā, it kā mani interesētu tikai nauda, es varu no tā daudz ko iemācīties, ja darīšu to pareizi.
 

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
@GrumpyPenis viņš atbildēja uz jūsu jautājumu, jā.
Kategorijā "Izplatīšana" runa ir par jūsu produkta tirdzniecību, un mēs nevaram jums dot karti vai kaut ko tamlīdzīgu, jums ir nepieciešams izpētīt un padarīt to savu, cilvēki nerādīs savu procesu forumā, es domāju, lai oriģinālu un drošu variantu.

Jūs vienmēr varat izmantot uzticamus tirgus un izveidot kontu, btw, es iesaku to darīt jebkurā gadījumā kā testu, un izlasiet komandas.
goodlucky
 
Top