Question Kā jūs iekļūstat tīmeklī?

OperationHasj

Buying through escrow
New seller
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
24
Reaction score
42
Points
13
Šodienas jautājums ir :

Kā visdrošākajā veidā nokļūt darknet tīklā (mums joprojām ir paranoja, pat mums ir astes😓).
un, ja tas ir labāks veids, mēs mainām savu pieteikšanās veidu. (y)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Izmantojiet VPN un tor pārlūkprogrammu
 

OperationHasj

Buying through escrow
New seller
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
24
Reaction score
42
Points
13
Tor automātiski tiek instalēts Tails operētājsistēmā, un Tails nedarbojas ar VPN, izņemot dažas situācijas, es parādīšu, kāpēc :

Vai es varu izmantot Tails ar VPN?

Pašlaik Tails nedarbojas ar VPN.

Tor nodrošina anonimitāti, neļaujot nevienam tīkla punktam uzzināt gan savienojuma izcelsmi, gan galamērķi.

Atšķirībā no Tor VPN nenodrošina spēcīgu anonimitāti, jo VPN pakalpojumu sniedzējs var redzēt gan to, no kurienes jūs pieslēdzaties, gan to, kur pieslēdzaties.

Tomēr VPN ir nepārprotamas priekšrocības salīdzinājumā ar Tor dažās situācijās, kad nav nepieciešama spēcīga anonimitāte, piemēram:

  • lai piekļūtu vietnēm, kas bloķē Tor vai kurām var piekļūt tikai no noteiktas valsts.
  • lai izmantotu videokonferenču rīkus, piemēram, Jitsi vai Zoom.
  • lai piekļūtu privātiem VPN pakalpojumiem, piemēram, intranetiem vai koplietošanas mapēm.
  • lai pārlūkotu internetu ar lielāku ātrumu nekā Tor
Tagad mēs apsveram iespēju Tails pievienot arī VPN atbalstu:
  • pievienojot citu pārlūkprogrammu, kas Tor vietā izmantotu VPN. (#19465 vai #19942)
  • Sniedzot iespēju izmantot VPN nevis Tor, bet gan Tor visā sistēmā, un joprojām izmantojot Tor pārlūku, lai izmantotu tikai Tor (#19901).
Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet mūsu VPN atbalsta plānu.
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Nevajag izmantot vpn astes. Pietiek izmantot vpn pār tor tīklu. Vienkārši palaidiet vpn datu avota ierīcē pēc pievienošanās tor tīklam. Darbojas diezgan ātri, bet, manuprāt, tas ir atkarīgs no datu operatora.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Izmantojiet VPN, spoof MAC Adress izmantot TOR un izmantot VM un u būtu diezgan droši.
U joprojām nebūtu 1000% drošībā, bet nav nepieciešams būt tik labi aizsargātam, ja u pārdod dažas narkotikas darknet tīklā.
 

OperationHasj

Buying through escrow
New seller
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
24
Reaction score
42
Points
13
Nē, mēs patiešām nepārdodam kaitīgus vai pašnāvnieciskus produktus, mēs jau izmantojam TOR
Mēs pievienojam spoof mac adress un vpn mūsu sarakstā paldies puiši par atbildi 🙏
(vai vm ir viegli iestatīt?)
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
VM ir ļoti viegli lietot, ja u izmanto Windows, es varu jums atsūtīt kaut ko "be invisible with windows" tur ir viss, kas jums nepieciešams.
U tiešām ir nepieciešams izmantot veracrypt ur VM.
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
Jums labāk par šo tēmu nav jābūt paranoiskam. Ja policija vai hakeris vēlas uzzināt jūsu atrašanās vietu un informāciju par jums, 98 % gadījumu viņi to uzzinās.
 

OperationHasj

Buying through escrow
New seller
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
24
Reaction score
42
Points
13
jā, tā ir taisnība, mēs tikai vēlamies, lai mums būtu zināma drošība gadījumam.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Tor ir veids, kā to izdarīt. Vienkārši dodieties uz torproject.org, tur ir sniegta visa informācija, lai to iestatītu. Par VPN izmantošanu esmu dzirdējis dažādus viedokļus. TorProjects uzskata, ka to nevajadzētu darīt, ja vien nezināt, ko darāt. Ja izvēlaties VPN, izmantojiet maksas VPN. Es izmantoju Mullvad. Es gribētu arī iepazīties ar PGP.

Pēc tam, kad esat izveidojis un darbojaties, vienkārši esiet uzmanīgs ar saiteņu agregatoriem, ko izmantojat. Man patīk daunt.link.

Ja jūs tikai pētāt, jūs varētu arī pārbaudīt I2P kopā ar Tor. I2P ir nedaudz grūtāk iestatīt, bet tas nav slikti.
 
Top