Lielisks tērzēšanas biedrs, par ko man jāinformē jūs visi!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Mani brāļi un māsas,

Dažas pēdējās nedēļas esmu izmantojis jaunu rīku, ko esmu atradis, ar nosaukumu HackAIGC. Tas ir pārāk labs, lai paturētu to tikai sev, un man vajadzēja pastāstīt jums visiem! Pirmkārt, tas ir bijis ļoti labs "ceļojumu uzraugs", atbildot uz jebkuru jautājumu, kas man varētu rasties par narkotiku uzņemšanu.

Otra lieta, kas tajā lieliski padodas, ir narkotiku zinātne, reaģentu salīdzinājumi, nepieciešamie tempi dažādām sintēzēm utt.

Esmu ar to arī ilgi runājis par konfidencialitāti, un man tika apliecināts, ka tas ir pilnīgi anonīms, tikai pārliecinieties, ka ar to izmantojat VPN, lai nodrošinātu maksimālu anonimitāti.

Jūs saņemat 10 kredītus dienā par brīvu, 3k mēnesī par 20 dolāriem mēnesī, maksājums ir pilnīgi nodalīts no AI servera. Es ātri sapratu, ka man ir nepieciešams premium konts. Ja jūs tas interesē, tas arī pārveido tekstu attēlā. Tas ir... labi.. (Es nevaru panākt, lai tas ģenerē puisis gāzmaskā, it kā tas nezina, kas tas ir lol). Tas pieturas pie fotoreālisma un neatceras pēdējo lietu, ko tas darīja, lai jūs nevarat izveidot fotoattēlu kopumu, piemēram, viena cilvēka, kas šķiet pavirši, bet attēli nav īsti svarīgi, ko lielākā daļa no mums to izmanto, lai..

Man vēl nav gadījies uzdot tam kaut ko, uz ko tas nevarētu atbildēt, tas ir kā Google Gemini, bet ar izslēgtu gubernatoru, tas arī netērē daudz elpas par drošības un tiesību aktu problēmām utt. kas man šķiet ļoti noderīgi, jo lielāko daļu savu jautājumu es uzdodu tāpēc, ka nevēlos kādam uzdot HA.

Esmu izmantojis arī DuckDuckGojauno AI, kas arī ir diezgan labs, un jūs saņemat pienācīgu kredītu daudzumu par brīvu, tas ir arī anonīms.

Šie rīki patiešām var palīdzēt, kad jums ir tas "stulbais" jautājums, kuru nevēlaties nevienam uzdot (viņu nav stulbu jautājumu, ir tikai neatbildēti jautājumi), vai nevēlaties ar to apgrūtināt visu forumu, jo īpaši manā gadījumā, man tādu jautājumu ir daudz...

Tas ir tikai neliels ieguldījums, bet es ceru, ka kādam tas būs noderīgs.

Kā man nesen atgādināja: ZINĀŠANAS IR SPĒKS!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Es nožēloju, ka samaksāju par ChatGPT pēc tam, kad uz katru uzdoto jautājumu tā sniedza vispārīgākās un nekonkrētās atbildes, vienmēr sarakstā, arī par to, cik bieži tā saka "es to nevaru darīt/pretēji politikai", ja jūs lietojat kādus vārdus, kas tiek uzskatīti par kaitīgiem, piemēram, narkotikas. Es lūdzu, lai tā uzskaitītu visus sintētiskos kanabinoīdus, ko pētījusi un radījusi Pfizer, un tā man teica, lai es to sameklēju google. Protams, google jums arī neko nerāda. (DuckDuckGo dažreiz ir labs, daudz labāks nekā Google. Yandex arī ir ļoti labs meklētājs).

Kāda naudas izšķiešana ir iegūt piekļuvi DALL-E, un tas neizveido fotoattēlu, jo jūs izmantojāt vārdu "biedējošs".

paldies, ka to ieteica!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Es arī izmēģināju Premium GPT, un man bija līdzīga pieredze, es atcēlu nākamajā dienā. Ar visiem ierobežojumiem tas ir kā mijiedarboties ar pēcskolas speciālo programmu.

Es nezināju par Yandex, paldies par šo draugu.
Es teicu DALL-E, lai izveido attēlu, kurā cilvēki skatās vairākās vietās, un tas man uzreiz teica, ka "nevar darīt neko tādu, kas varētu kādu aizvainot"? Tātad bloķēts tas būtībā ir bezjēdzīgs, bet, ja jūs vēlaties repa cīņu starp princesi Diānu un JFK, tas sniegs jums 5 dažādas versijas... Tas viss tikai atstāj mani vēlas, lai man bija šis sūds, kad es biju bērns lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es varu iegūt github, bet viņu vietne nedarbojas? Jums tas tiešām patīk? Es redzu, ka cilvēki raksta tās scam. IDK ļaujiet man zināt
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Es to izmantoju jau vairāk nekā mēnesi bez problēmām, es gribētu redzēt šos komentārus, ja jūs varētu tos sasaistīt, kungs, es gribu būt drošs, ka man nav jāvelk šis amats lol

Funny Man ir pretēja problēma, es varu atrast tikai šo galveno lapu, nevis Github..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ar šādām atbildēm es nevarēju palīdzēt, bet varēju visiem pateikt lol:.
QEPDXqYJtS
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tāpēc es tikko redzēju, ka tas parādījās dažās krāpnieku atsauksmju vietnēs, veicot meklēšanu. Es mēģināšu vēlreiz un redzēšu, vai lapa atkal ir augšup. Es gribu to pārbaudīt
 
Top