Efektīvs veids, kā lietot DMT?

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
67
Reaction score
34
Points
18
Helou😶‍🌫️
Šonedēļ esmu lietojis ~0,6g DMT tas bija jauki, bet es gribu zināt, kā es varu lietot narkotiku visefektīvākajā veidā.
Es domāju 🤔 bout to injicēt, bet mani uztrauc, vai tas varētu negatīvi ietekmēt visu ceļojumu, vai man ir laiks izņemt šļirci no vēnas un vai ķīmiskā agresivitāte varētu sabojāt manu intravenozo sistēmu.
(Jo es mēģināju to šņaukt, un tās bija vissmagākās sāpes, kādas jebkad esmu jutusi).
Smēķēšana ir ērta, bet iedarbība ilgst tikai dažas minūtes, un tolerance rodas ļoti ātri,
Šņaušana ir sāpīga, lai gan os doin' vairāk nekā smēķēšana.
Perorāla lietošana arī nav ideāla, tā ir DMT izšķiešana, jo kuņģa skābei bija "jāsadala" molekula.
Nav daudz veidu, kā to izdarīt pareizi?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Ir tikai daži vielu lietošanas veidi: perorāli, caur degunu, intravenozi, intramuskulāri, rektāli, inhalējot. Attiecībā uz DMT vislabāk ir smēķēt vai lietot MAOI, lai pastiprinātu iedarbību, kad to lieto iekšķīgi.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
67
Reaction score
34
Points
18
Man ir jāmeklē, kas ir maoi wow. Idk kur to iegūt, un neviens no medikamentu tabletes, kas ir par Wikipedia, nav pieejams iegādāties šajā forumā (es neuzticos citiem tirgiem) ir kāds veids, kā palielināt šos inhibitorus dabiskā veidā?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Tā nav kuņģa skābe, tā mao-A ( monoamīnoksidāze a) pat neļauj tai sasniegt smadzenes caur zarnu traktu, ja vien jūs neuzņemat pietiekami daudz, lai izmantotu savu ķermeņu MAO līdz plus pietiekami daudz papildus, lai būtu efektīva. Dmt un maoi ilgst stundas un stundas.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
221
Reaction score
228
Points
43
Apskatīsim galvenos DMT lietošanas veidus un to ietekmi uz organismu.
  1. DMT smēķēšana/iztvaicēšana. Šī ir visizplatītākā un efektīvākā metode. Smēķējot vai iztvaicējot, DMT caur plaušām ātri nonāk asinsritē, izraisot gandrīz tūlītēju iedarbību (30 sekunžu līdz 1 minūtes laikā), kas ātri sasniedz maksimumu un ilgst aptuveni 5-15 minūtes. Intensivitāte dažiem bieži vien ir satriecoša, un, kā jūs jau minējāt, iedarbība ir īslaicīga. Straujais sākums dažiem lietotājiem var izraisīt arī trauksmi pēkšņās un dziļās iedarbības dēļ. Tolerance sesijas laikā ātri veidojas, bet ātri atjaunojas, parasti stundas laikā.
  2. Smaržošana (insuflācija). DMT šņaušana, salīdzinot ar smēķēšanu, nodrošina ilgāku iedarbības ilgumu. Efekts var sākties 5-10 minūšu laikā un ilgt 20-40 minūtes. Sāpes ir bieži sastopamas, jo tas ļoti kairina deguna gļotādu. Tiek ziņots arī, ka pieredze ir mazāk vienmērīga un grūtāk kontrolējama salīdzinājumā ar smēķēšanu.
  3. Perorāla lietošana ar MAOI (līdzīga ajahuaskai). Efekts var ilgt no 4 līdz 6 stundām. MAOI novērš DMT sadalīšanos kuņģī, ļaujot tam sasniegt smadzenes. Taču, lai tas darbotos, ir jālieto pareizais MAOI (piemēram, harmalīns vai harmīns). Tā ir laikietilpīgāka un bieži vien fiziski smagāka pieredze slikta dūša, šķīstīšanas un ķermeņa noslogojuma dēļ, taču daži to uzskata par dziļi jēgpilnu. Bez MAOI kuņģa skābe noārda DMT, pirms tas nonāk asinsritē.
  4. Intramuskulāra injekcija (IM). Ievadot DMT intramuskulāri, var panākt vienmērīgu iedarbības sākumu (2-5 minūšu laikā) un ilgāku iedarbību (apmēram 30-60 minūšu laikā). Daži lietotāji uzskata, ka šī metode nodrošina pakāpeniskāku, kontrolējamu pieredzi, salīdzinot ar smēķēšanu. Lai gan intravenoza injekcija ir drošāka nekā intravenoza injekcija, intravenozā injekcija joprojām ir saistīta ar risku, piemēram, infekciju vai abscesu rašanos, ja netiek ievērota pareiza sterila tehnika. Dažiem lietotājiem augsta intensitāte joprojām var būt pārāk liela.
  5. Intravenoza injekcija (IV). Šī metode sniedz visintensīvāko un tūlītēju pieredzi. Sākums ir gandrīz tūlītējs, un iedarbība var ilgt 5-30 minūtes atkarībā no devas. Tā kā DMT tieši nonāk asinsritē, ceļojums būtu ļoti spēcīgs. Intravenoza ievadīšana ir riskanta vairāku iemeslu dēļ: tūlītēja pārslodze, vēnu bojājumi, plaušu risks, psiholoģiskā pārslodze.
Ieteikumi:
  • Ja esat nolēmuši izpētīt injekcijas, IM injekcijas ir daudz drošāka alternatīva intravenozai injekcijai, taču es stingri ieteiktu to neveikt bez pienācīgām zināšanām par devu, sterilām metodēm un izpratnes par riskiem.
  • Lai samazinātu atkritumus un palielinātu efektivitāti smēķēšanas laikā, izpētiet tādas metodes kā stikla tvaika džinsa vai DMT vape pildspalvas izmantošana, kas var nodrošināt lielāku kontroli pār devu un samazināt degradāciju pārmērīga karstuma dēļ.
  • Apsveriet iespēju eksperimentēt ar ayahuasca vai Pharmahuasca (DMT + MAOI kontrolētā vidē), ja vēlaties gūt ilgāku un dziļāku pieredzi.
Galu galā ir svarīgi izsvērt katras metodes riskus un ieguvumus. Katram lietošanas veidam ir savi kompromisi, taču jūsu drošībai vienmēr jābūt prioritātei.
 
Top