DIY: Pārnēsājamās laboratorijas (ieejamie tvaika nosūcēji)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hei, draugi,

kā teikts virsrakstā, es domāju par DIY pastaigu digeneratorijās.
Kopumā tvaika nosūcējs ir lielisks papildinājums laboratorijai, bet kā būtu ar sistēmas izveidi, kas nosūc un pārveido visus laboratorijas dūmus un gaisu, vienlaikus novadot to uz tām pašām caurulēm, kas nāk no galvenajiem nosūcējiem, kas novietoti blakus dūmu avotiem?

Būtībā es gribu teikt, ka laboratorijai jāpievieno 2. ekstrakcijas sistēma blakus sistēmai, kas tiek izmantota dūmu izvadīšanai tieši no reaktoriem utt.

Turpmākajos attēlos redzama lieliska laboratorija, kas publicēta kādā foruma administrācijas ierakstā:

NH9U78mdXb


Tas, ka telpa ir pārklāta ar plastmasu, ir lieliski, jo avārijas gadījumā laboratoriju var viegli demontēt, neatstājot pierādījumus (piem., īres dzīvokļu).
Tāpat lielisks papildinājums iepriekš aprakstītajai laboratorijai ir ūdens filtrs (labajā stūrī), kam vajadzētu vēl vairāk attīrīt dūmus.

Lai šo konceptu padarītu pārnēsājamu un izvietotu papildu nosūcēju/ventilācijas sistēmas, tas būtu vēl piemērotāks daudziem cilvēkiem, kas meklē telpas, kurās iekārtot veikalu.
Atrast pastāvīgas vietas ne tikai palielina risku, bet arī daudziem ir ļoti grūti, tāpēc es domāju sākt šo tēmu šeit, lai apspriestu ideju par pilnībā pārnēsājamām laboratorijām.

Šeit ir tas, ko es esmu atradis internetā, es domāju, ka tas ir pārsteidzošs kā pārnēsājama laboratorija, ko varētu izvietot īres vietā uz īsu laiku:

R4W0nFeESk

(attēlā augšā: izcelt griestu dūmu nosūcējus)
U67Q48zxiM


(attēlā augšā: izcelt papildu pārvietojamo dūmu nosūcēju + necaurredzama plēve)

Manuprāt, vienīgais, kā šeit pietrūkst, ir izturīga plastmasas seguma grīdai, lai izvairītos no tā, ka izplūdušie reaktori sabojā ēku grīdas un atstāj pierādījumus.

Kādas ir jūsu domas par to drošības un vispārīgi laboratorijas funkcionalitātes ziņā?
Vai ir kaut kas, ko jūs vēlētos pievienot?

Cincerly,

Koko
 

Attachments

  • usrXGveKhg.png
    usrXGveKhg.png
    149 bytes · Views: 201

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Growbox un jums ir tas pats, bet dūmi no skābes ir jāiet ārā formā vai jums ir nepieciešams strādāt ar skābi ārpusē
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Labi, par to vēl nebiju domājis!

Ventilācijas cauruļu ieplūdes atveres ir perfektas, paldies par to pievienošanu.

A7WqQVBtxv
 
Top