Lēkarta reakcijas ar formamīdu un amonija formātu atšķirība

kosingo

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, puiši,
Vispirms es gribu teikt, cik jauks ir šis forums! patiešām interesanti!
Man ir jautājums par Leukarta reakciju, lai iegūtu amfetamīnus, un varbūt kāds šeit var man palīdzēt:
Literatūrā ir aprakstītas divas dažādas Leukarta reakcijas metodes: viena ar amonija formātu un otra ar formamīdu (iespējams, ar skudrskābes piedevu). Dažos avotos minēts, ka variants ar amonija formalātu esot efektīvāks, bet es šeit pārsvarā redzu aprakstus ar formamīdu. Kāpēc priekšroka tiek dota variantam ar formamīdu? Kas jāņem vērā, veicot Leukarta reakciju ar amonija formalātu, attiecībā uz temperatūru un sajaukšanas attiecību ar BMK?
Iepriekš paldies par jebkuru noderīgu atbildi.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Varbūt labāk pajautāt Leikarta metodes tēmā...
Es meklēju ķimikālijas amfetamīnu ražošanai ar Leukarta metodi un mani ieinteresēja kalcija formāts, jo lētāks nekā amonija formāts. Manuprāt, visas šīs vielas ir paredzētas formamīda ražošanai?
Bet es apstājos pie Leukarta metodes, tagad mēģināšu ar borohidrīda metodi :)
Kad man būs anonīma adrese, kur saņemt ķimikālijas, es mēģināšu izmantot Leukarta metodi ar formamīdu, jo formamīds ir legāls un ļoti lēts, bet to nevar nosūtīt ar parasto pastu, ja pasūtījums ir lielāks par 5l.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Kur kalcija formātā ir amīns? Jums ir nepieciešams izgatavot amīdu no amonjaka (amīna) un skudrskābes (lai izgatavotu amīdu). Bet es arī domāju, kāpēc šeit priekšroka tiek dota formamīdam, jo daudzos dokumentos teikts, ka amonija formāta ceļš ir efektīvāks ceļš. Pat tēvocis Festeris runā par formamīdu un, protams, N-metilformamīdu, lai iegūtu benzedrīna metilvariantu. Ļoti dīvaini, bet tagad es pirmo reizi izmēģinu Leukarta metodi ar formamīdu, jo to ir ļoti viegli iegūt no amonijaformiāta.
 
Top