Diklofenaka nātrija sāls un zāles

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Labdien. Man ir jautājumi visiem medicīnas speciālistiem. Pašlaik man ārsts izrakstīja Diclofenac sodium, un receptē ir teikts, ka es nevaru lietot alkoholu, kamēr to lietoju, un gribēju zināt, ar ko vēl es to varu lietot. Pēc trim dienām es dosimies uz ballīti kopā ar draugiem, un es domāju par kokaīna vai amfetamīnu, piemēram, Adderall vai metamfetamīna bcs lietošanu. Vai tā ir laba ideja, vai man nevajadzētu to kombinēt ar to un vienkārši pārtraukt zāļu lietošanu apmēram vienu dienu? Tas ir izrakstīts, lai medicīnisku stāvokli, tostarp "ūdens" manos ceļgalos, infekcija man ir jau 3 gadus, kas ieguva manas visas locītavas sāpēm.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Sveicieni!
Diklofenaka kombinēšana ar centrālās nervu sistēmas stimulējošiem līdzekļiem parasti nerada būtiskas tiešas mijiedarbības. Tomēr jāņem vērā vairāki faktori:

1. Individuāli veselības stāvokļi: Abas zāles var paaugstināt asinsspiedienu. Ja Jums ir hipertensija vai sirds un asinsvadu problēmas, to kombinēšana var saasināt šos stāvokļus.

2. Blakusparādības: Diklofenaks var izraisīt kuņģa un zarnu trakta problēmas, savukārt stimulējošās zāles var izraisīt apetītes zudumu, trauksmi un bezmiegu. To kombinēšana var palielināt šo blakusparādību iespējamību vai smagumu.

3. Aknu un nieru darbība: Diklofenaku metabolizē aknās un izvada nieres. Adderall var ietekmēt aknu enzīmu aktivitāti un nieru darbību. Ja Jums ir jebkādas aknu vai nieru problēmas, šo zāļu kombinēšana var radīt problēmas.

4. Devas un ilgums: Nevēlamo blakusparādību risks var būt atkarīgs no abu zāļu devas un lietošanas ilguma. Lielas devas vai ilgstoša abu zāļu lietošana var palielināt komplikāciju risku.

Lai gan starp diklofenaku un stimulējošām zālēm nav būtiskas tiešas mijiedarbības, to kombinēta lietošana jāvērtē piesardzīgi.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Labi, tātad galvenajai problēmai vajadzētu būt manām aknām bcs no asins analīžu rezultātiem es noskaidroju(pēc savām zināšanām), ka manas aknas cīnās ar kādu infekciju bcs manu leikocītu ir vairāk nekā normāli un tā tālāk. Mans pēdējais jautājums ir, vai man vajadzētu vienkārši neko nedarīt un vienkārši pavadīt normālu dienu ar draugiem, vai arī ir iespēja uz vienu dienu pārtraukt medikamentu lietošanu un, ja es jūtu sāpes, lietot citus medikamentus, kas necīnās ar infekciju, bet tikai palīdz no sāpēm un ko var lietot kopā ar amfetamīnu vai alkoholu?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Ņemot vērā visus ievaddatus, es šoreiz izlaistu ballīti, lai pabeigtu ārstēšanās kursu, pārvarētu iespējamo infekciju un būtu formā nākamajai reizei, lai labi pavadītu laiku. Tomēr galu galā neviens, izņemot jūs, nevar izdarīt izvēli. Galvenais ir izprast tās sekas un pieņemt savu lomu to iestāšanās procesā.
 
Top