• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

Almeria Kolēģi no Spānijas, iepazīstieties ar sevi !!!!

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Kas būtu šī laboratorija bez zinātniekiem?

Jūsu pieredze, zināšanas un jautājumi ir būtiskas sastāvdaļas, kas dod dzīvību mūsu kopienai. Tāpēc aicinu jūs iepazīstināt ar sevi.

Nav vajadzības atšķetināt jūsu identitātes noslēpumu ar precīzām detaļām; tas, ko mēs šeit novērtējam, ir jūsu aizraušanās ar ķīmiju, jūsu bažas un vēlme dot savu ieguldījumu. Iedomājieties, ka jūs pievienojat reaģentu maisījumam: jums nav jāatklāj tā precīza formula, bet aprakstiet, ko jūs sagaidāt, ka tas veicinās reakciju.

Manā gadījumā es esmu no dienvidiem un jau gadiem esmu bijis botānikas entuziasts, un nesen pārgāju uz organisko ķīmiju, lai izplatītu lielāku mīlestību starp saviem paziņām.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Sveiki!!! Spānijas dienvidi man ļoti patīk! īpaši Marbella, estepona, la linea de la conception, tas ir bagāts apgabals, pilns ar tādiem trakiem cilvēkiem kā es ahahah man ir daudz labu atmiņu, tagad es esmu metropolē spānijā viens no diviem ahah es neesmu spānis, es nerunāju labi, bet es saprotu gandrīz visu! es esmu šeit, jo tas ir viens no nedaudzajiem forumiem, ko es uzskatu par uzticamu, lai palielinātu pārdošanas apjomu un arī zināšanas

vai tu mācies organisko ķīmiju, sākot no 0, vai tu jau kaut ko zini?

ciaoo
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Sveiks, draugs, vienmēr ir prieks, ja Spānijā ir vairāk interesentu.

Man ir zināma izpratne un priekšstati par organisko ķīmiju, un es pamazām veidoju savu laboratoriju, ceru, ka drīzumā varēsim augšupielādēt dažas jaukas bildes ar saviem darbiņiem.
 

BuBu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 6, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
sveiciens no spānijas ziemeļiem

man ir fizikas izglītība, un tagad es mēģinu nodarboties ar ķīmiju, kas mani vienmēr ir interesējusi, cerams, ka man izdosies no tā nopelnīt naudu.....

vienīgā lieta, ko es parasti gatavoju, ir dmt, vieglākas lietas nav. tagad es gribu izmēģināt jaunas lietas.

ar laba vēlējumiem
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Veiksmi un veiksmi un visu to labāko jūsu hobija attīstīšanā.
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Dalieties ar visiem šajā tēmā ar savu DMT formulu, un, ja vēlaties to detalizēti aprakstīt soli pa solim
 

BuBu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 6, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Es teicu, ka gatavot dmt, bet tas vairāk ir izvilkums, šeit tas ir:

DMT EKSTRAKCIJA NO MIMOSA HOSTILIS SAKNES


MATERIĀLI


- Stikla pudele ar vāciņu

- Liels katls

- Piltuve

- Pyrex tipa stikla paplate

- Šļirce

- Termometrs


- 50 g mimozas hostilis saknes (labāk pulverveida )

- 500ml destilēta ūdens

- 12,5 g nātrija hidroksīda

- 125ml benzīna


PROCEDŪRA



Ielej pudelē 500ml destilēta ūdens.

Pievienojiet pudelē pa druskai 12,5 g nātrija hidroksīda.

Maisiet, līdz viss nātrija hidroksīds ir izšķīdis.

Pievieno 50 g mimozas un labi sakrata. Atstāj nostāvēties vismaz 4 stundas.

Pievieno 125 ml benzīna. Izveidosies divi slāņi: benzīns virspusē un mimoza apakšā.

Tagad pagatavojam bain-marie. Iegremdē pudeli pannā ar ūdeni un karsē, līdz ūdens temperatūra ir no 40 līdz 50 grādiem pēc Celsija. NEKAD NEDRĪKST PĀRSNIEGT 60 GRĀDUS PĒC CELSIJA

Procesa laikā pudele periodiski jāatver, lai atbrīvotu spiedienu. Šis process ilgst 4 stundas. Šajā laikā dmt izšķīst benzīnā.

Ļauj atdzist un kopā ar šļirci izņem benzīnu uz stikla paliktņa.

Tiklīdz viss benzīns ir uzliets uz paplātes, to pārklāj un ievieto saldētavā uz 3 līdz 5 dienām. Kad šīs dienas ir pagājušas, izņem benzīnu un ņem dmt kristālus.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Vai ir iespējams izmantot benzīnu zippo?
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Liels ieguldījums, augšupielādējiet attēlus, ja jums ir tādi, lai piešķirtu tam lielāku FLOW
 

BuBu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 6, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
😅Man nav nekādu attēlu (lieta tagad ir saldētavā ), bet nākamreiz pievienošu dažus attēlus.
Man ir arī pdf rokasgrāmata, lai veiktu profesionālāku izvilkumu, un tas diezgan ievērojami palielinātu produkciju...
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Tas ir lieliski, vienmēr ir labi dalīties ar visu kopienu, mēs esam nedaudzi spāņi, bet mēs varam būt daudz vairāk.
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Sveicinu tautiešus.
Spāņu emigrants un ķīmijas cienītājs.
No dienvidiem kā op.
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Vienmēr ir prieks, ja ir vairāk kolēģu
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Vienmēr jūsu rīcībā
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, draugi. Jaunais forumā ! Vai kāds ir iegādājies PMK no kāda no pārdevējiem!
 

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds uz ziemeļiem pārdod ātrumu?
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Vai kādam ir pieredze 100 g marihuānas sūtīšanā?
 

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, kolēģi, esmu šeit salīdzinoši jauns. es ilgi meklēju, kā un kur nopirkt kvalitatīvu ātrumu. vai kāds var man sniegt palīdzību, lūdzu.
Esmu mēģinājis tirgos, bet esmu atradis tikai ļoti sliktas kvalitātes, tas ir, kad tas nebija scam.
mersi sveicieni visiem
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Protams, forumā ir viss nepieciešamais.
 

MojinoSurespot

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hola paisanos,

Es esmu no dienvidiem, bet darba dēļ dzīvoju ziemeļos. Esmu jauns forumā, lai gan man bija cits konts, ko es pazaudēju. Man nav lielas pieredzes ķīmijā, bet mani ļoti interesē uzzināt vairāk. Es nopirku tās labajos gados no eBay vairākus kilogramus P2NP un diezgan ilgi ar to cīnījos, līdz beidzot man izdevās kaut ko izvilkt. Ceru, ka no jums visiem varēšu daudz ko iemācīties un ar laiku arī kaut ko dot diskusijās.

Sveicinu jūs visus!
 
Top