jebkuri pārdevēji, kas ir patiešām legit, nevis tikai kāda krāpnieciska šaubīga persona.

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Es gribu amfetamīnu vai zināmus prekursorus, nevis dizainera narkotiku, ko zinātnieki vēl nav pat testējuši.
vai ātrums, kas maskēts kā uztura bagātinātājs, piemēram, novājēšanas tabletes ir sibutramīns, piemēram, vai kāds zina šādu uztura bagātinātāju?
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Noslēdziet darījumu ar eskrovu, lai atpūstos un visuzticamākie foruma pārdevēji ir laipni un gudri ✨🙏🏻🌹, kad jūs saņemsiet savu amph neaizmirstiet izbaudīt katru mirkli. 👁️😌💪🏻
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Sveiki, vienmēr izmantojiet hostingu, lai aizsargātu savas tiesības un intereses. Lai gan tas maksā nedaudz lielāku apstrādes maksu, ir vērts to maksāt. Tas var padarīt BB forumu vienmērīgāku.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Hi can i dm you to explain exactly what is it , I don't have enough expérience to understand by my self, any thing make my safety strong I'll do it
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Ei, vai jūs varat mazliet paskaidrot, kā es to varu izdarīt?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kāpēc jūs vienkārši nevarētu iemācīties P2NP sintēzi un pats to reducēt, lai iegūtu r-amfetamīnu.
Tas nemaz neizskatās ļoti grūti....
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
manā mājā ? lai es varētu uzspridzināt savu māju ? ja jūs parādīsiet man recepti, varbūt es to varēšu.
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
ja man būtu laboratorija, es jau sen būtu izgatavojis metamfetamīnu, jo man ir efedrīns (tīrs).
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
26
Points
18
tiek pārbaudītas pētnieciskās ķīmiskās vielas, jo īpaši populārās. RC patiesībā var būt drošākas, un daudzas no tām ir drošākas nekā parastās zāles.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ja dodaties uz tirgu un atrodat vēlamo medikamentu, ielūkojieties vērtējumos. Jūs minējāt amfetamīnu, tātad atrodaties Eiropā, un tur amfetamīns ir pieejams vairākos veidos no vairākiem pārdevējiem. Nav nekādas krāpšanas. Jūs pat nevar būt scammed, ja vien jūs nemēģināt. Es personīgi varu apstiprināt 10 pārdevējus ASV
 
Top