1 D LSD sintēze?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Vai kāds var sniegt sadalījumu, kā tiek izgatavots 1 D LSD?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kas ir 1N acils šajā (1P, 1A, 1CP) es zinu. Parasti N acilēšana jāveic prekursoram (pastāv iespēja, ka acilēšana ir pēdējais solis), lai jūs varētu izgatavot visus veidus no viena LSD atkarībā no tā, kāds acilhlorīds ir pa rokai. Propionils ir populārs un viegli nopērkams.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Interesanti, kāds būtu efekts, ja ķēde būtu gara, un man šobrīd ir kutelīga atklāsme, ko es šeit neizplēšu, bet miristoilhlorīds ir viegli pagatavojams.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
AxGhL4I9Ks
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Anandamīds, endogēnais transmiters, ir arahidonskābes amīds.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Lai gan idejai ir zināma stabilitātes pakāpe, vispirms parādīsies dažas problēmas, pirmā no tām ir tā, ka faktiskā molekulas izveide būs ļoti ilgs un neefektīvs process, stēriskie šķēršļi un viss pārējais, otrais punkts ir tas, ka pēc tam, kad uz amīdu astes tiks pievienots noteikts ogļhidrātu skaits, molekula kļūs pārāk nepolāra un nespēs difundēt caur asins smadzeņu barjeru, manuprāt, pēc aptuveni 4. vai 5. oglekļa, tātad 1h-lsd, tad tā kļūs nepsihoaktīva.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Es gribētu, lai ikviens varētu atbildēt šādi! vai jūs esat profesors? (Es diezgan bieži saucu cilvēkus par ekspertiem, bet profesors jūs saņēmāt retu komplimentu). Godīgi sakot, es nekad nebiju domājis, ka visa molekulārā montāža ir, lai izietu cauri BBB, zinot, ka tas ir prodrug, es varētu derēt, ka tas tiek hidrolizēts, lai to izdarītu. Arahidonskābe iet savu ceļu un LSD es neiedziļinos šajā mūžīgi aizraujošajā fizioloģijā, tā iet mani apsvērumi un es izlasīšu. Biokonjugāti ir forši savā veidā, tāpēc nav kauns tas, ko es uzrakstīju, zinot, ka deva palielinās, jo acils ir lielāks. Arahidonskābe ir mana frustrācija un ceru, ka vismaz viena kolba ir izdzīvojusi manas ķīmijas kolekcijas masveida iznīcināšanu (dārga, jo es "piespiedu" DEA tās atdot man, bet vecāki to iznīcināja). Man būs 50g, ja im paveiksies man ir sena aizraušanās ar šiem taukiem, kuru struktūru es pat nevaru uzzīmēt (tagad man ir kauns, jo es sevi prezentēju kā bioķīmiķi). Sinteziķis manī zina, ka es to neīstenos praksē, un jā, tas izskatās kā liels darbs. Paldies par to, ka izgaismojāt thid un par stimulu meklēt vairāk. Mīļie sveicieni!
 
Top