Kur turėčiau įrengti savo laboratoriją?" / šaltos vietos + pora papildomų klausimų

AspiringChemist

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Persikėliau į kitą šalį pas žmoną ir nebeturiu prieigos prie savo senojo rūsio, kuriame planavau pradėti užsiimti chemija. Nors turiu krūvą stiklo indų, neturiu kur virinti. (žmona žino, tik nenori, kad tai būtų namuose) Kaip manote, kur būtų pigi / saugi vieta laboratorijai įrengti? Kelios idėjos - naudoti laivybos konteinerį, nuomotis "Airbnbs" ir juose gaminti maistą, kemperis (lol).

Kadangi taip pat ketinu naudoti palapinę, kad kvapai būtų minimalūs (sviesto kvapas nuo gaba ghb), kažkas panašaus į šiltnamį, vienintelis reikalavimas - ventiliacijos šachta / atviras oras. Maitinimas / dujos / vanduo gali būti nešiojamas.
Norėjau pasidomėti, kokie plastikai geriausi statant šią palapinę? PVC, PP, PE ar nailonas. Ar yra kokių nors kitų?

Galiausiai, ar yra koks nors improvizuotos laboratorinės įrangos, skirtos ne kritiniams dalykams, pavyzdžiui, mano piltuvėlį paversti slėgio išlyginimo piltuvėliu, pridėjus kelis vamzdelius, sąrašas ir (arba) vadovas? Tai dar viena priežastis, kodėl man reikia žinoti, kokios medžiagos yra saugios nuo cheminių medžiagų, todėl ir klausimas apie plastiką. Mano senasis stiklinių indų meistras buvo sučiuptas už vagystę, todėl turiu pasigaminti keletą dalių.

Ačiū už pagalbą!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kad patarimai būtų kuo naudingesni, būtina išsiaiškinti keletą klausimų. Kokias medžiagas planuojate sintetinti ir kokiais kiekiais? Kvapų skaičius, techninės sąlygos, taip pat rekomendacijos dėl laboratorinės įrangos priklausys nuo sintezės metodo. Ar su žmona gyvenate privačiame name? Ar turite laisvos vietos namo sklype? O gal tai kokios nors kitos sąlygos?
 

AspiringChemist

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
GABA --> GBL --> GHB (Sandmeyer) bake apie 1 kg ghb vienam virėjui ir apie 1 virėją per savaitę. Namas yra privatus, tačiau namas ir žemės sklypas, kuriame jis stovi, visai nėra variantai.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki. Vieta, kurioje gaminsite, priklauso nuo jūsų buvimo vietos. Geriausi būdai - tai nedidelis užmiesčio namas su paslėptu rūsiu, kurį naudosite kaip laboratoriją. RV yra gana įtartinas, galite įsivaizduoti, kodėl =)
Manau, kad nesvarbu, kokį plastiką naudosite, jei jo nešildysite.
Dėl lašinamojo piltuvėlio - ant trijų kaklelių kolbos su apvaliu dugnu gertuvės galite pritvirtinti paprastą Claiseno adapterį, kuris prilygs atmosferai reakcijos rbf. Viena Claiseno adapterio gerklė jungiama prie lašinamojo piltuvėlio, kita gerklė per CaCl2 vamzdelį jungiama su atmosfera. Be to, turite atidaryti lašinimo piltuvą, kad slėgis būtų vienodas.
 
Last edited by a moderator:

xiluh

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 3, 2021
Messages
20
Reaction score
14
Points
3
Turiu tau puikią idėją, mano drauge, gal atvyktum į Indoneziją? ir kad ir kokie būtų tavo poreikiai, pavyzdžiui, namų ir laboratorijos poreikiai, pasistengsiu juos patenkinti. Bet labai, labai tikiuosi, kad pagaminsite sintetinį kanabinoidą ir parduosite jį man, aš jį nupirksiu, užuot ko nors prašęs.
Laikykitės mano pažado, esu tik verslininkas, kuriam reikia sintetinio kanapių
 

xiluh

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 3, 2021
Messages
20
Reaction score
14
Points
3
Atsiprašau, jei mano žodžiai arogantiški, gal per daug jaudinuosi.
Linkėjimai iš Indonezijos👋
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Pirkite atostogų nekilnojamąjį turtą su elektra. kieno nors kito vardu arba per ofšorinę bendrovę, kurios negalima atsekti.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Manau, kad kanabinoidų galite labai lengvai įsigyti per indijos chemijos įmones. nesu tikras, tačiau pabandykite indiamart ir susisiekite su keliomis įmonėmis (nesielkite įtartinai).
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Ar kada nors esate tai darę. Tai nėra taip paprasta, kaip dauguma mano. Prašau, pamokykite mane.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Aš taip ir padariau. siūlau susirasti teisininką, kuris norėtų tai padaryti už jus. galite pabandyti patys internetu, bet jei norite būti tikri dėl visko, jums reikia gero teisininko, kuris viską sutvarkytų už jus (parinktų tinkamą šalį be mokesčių atskaitomybės reikalavimų, reglamentavimo, klausimų) ir parengtų dokumentus. taip pat pasakykite jam, kad dėl papildomo saugumo įsteigtų patikėtinį, kuris būtų generalinis direktorius.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Manau, kad tai, jog namas turėtų būti neatsekamas iki jo tikrosios tapatybės, yra įdomu. Jei reikės įvykdyti areštą ir net jei virėjo nebus, jie ieškos ADN visur ant jo akinių ir visur jo laboratorijoje, taigi visą kelią jūsų išdulkinti
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Jo ant įmonės pavadinimo. nieko neįprasto. ir ofc jei LE žino, ką jūs darote ur fucked vistiek. jo atsargumo priemonė, o ne neperšaunama taktika.
 
Top