Kas yra rožinis amfetaminas? Kokybės ženklas ar užterštas produktas?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pastaruoju metu rožinis amfetaminas tampa populiarus ir pasirodo darkneto rinkose. Kai kurių turgaviečių ar parduotuvių interneto svetainėse jis skelbiamas kaip "nauja produkto formulė", "padidintas greitis", "naujos kartos amfetaminas",tačiau mes žinome tiesą.

LHmac8psT4
JPF0lSHgiu

Rožinio amfetamino milteliai

Farmacinės klasės amfetamino sulfato arba fosfato druskos yra visiškai balti milteliai be jokio atspalvio. Visos amfetamino spalvos yra priemaišų arba teršalų rezultatai. Prisiminkite tai, kai koks nors ne itin sąžiningas pardavėjas jums giedos pasakas apie neįtikėtiną savo rožinio (ar kitos spalvos) amfetamino kokybę. Šie teršalai yra medžiagos, kurios susidarė dėl sintezės klaidų arba šalutinių reakcijų amfetamino sintezės metu. Daugumą jų galima lengvai pašalinti rūgštine-šarmine ekstrakcija ir plovimu, tačiau dėl šių procedūrų prarandama produkto masė. Ar suprantate, kodėl kai kurie gamintojai ir pardavėjai galvoja apie šiuos nuostolius? Masės nuostoliai reiškia pinigų nuostolius. Egzistuoja rinkodaros triukas, kuris leidžia šiuos nuostolius paversti nauda. Tereikia nurodyti "nauja produkto formulė" ir t. t. (žr. pirmiau). Didžioji dauguma amfetamino vartotojų nežino apie amfetamino sintezę ir jos ypatybes.

RHLF4i7KJV
ABS5tF9sZ2

Farmacinės kokybės amfetamino sulfatas ir fosfatas

Būtent rausva amfetamino spalva atsiranda dėl per didelio parūgštinimo paskutiniame sintezės etape. Kai gaunama laisvoji amfetamino bazė, ją reikia parūgštinti sieros arba fosforo rūgštimi. Šis sintezės etapas neatleidžia klaidų. Jei chemikas prideda per daug rūgšties, produktas įgauna rausvą atspalvį ir degina nosį. Jei chemikas pridės per mažai rūgšties, produktas bus geltono atspalvio. d


Dabar apie rausvąjį amfetaminą žinote daugiau ir dabar patikėsite cunningais ir jų patraukliomis reklamomis
apie "neįtikėtiną naujos rausvojo amfetamino formulės galią".



 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Kai buvau paauglys, ši rausva užteršta medžiaga buvo parduodama kaip rausvas šampanas. Dar neseniai mano kaimynė, kuri kasdien naudoja, pasikvietė mane, kad parodytų, ką gavo į rankas. Kai bandžiau paaiškinti, kodėl jis rožinis, ji iš tikrųjų ant manęs supyko, nes ši medžiaga kuo toliau, tuo labiau "degė"!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Mano nuomone, rinkodara ir reklama.
 
Top