Question labai pigiai gaminti vaistus

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ar galite man pasakyti, ar tikrai gaminami pigūs vaistai ir kaip juos paruošti. Ar jie labiau panašūs į amfetaminą, LSD ar kitą narkotiką ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
koks biudžetas ir koks tikslas?

amfetaminas yra pigus, lsd nerealizuojamas
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Benzodiazepinai, kaip girdėjau, yra pigūs vienai dozei. per 1 seriją susintetinate tūkstančius dozių. bet tada dozavimas ir tablečių spaudimas yra kliūtis.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
jis turi būti tikrai pigus. pigesnis už metamfetaminą ar mefedroną couse mano šalyje produktai 4-MMC gamybai yra brangūs ir sunkiai prieinami
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
aš žinau, kaip veikia 4-MMC, nes jis tikrai populiarus mano šalyje, bet aš noriu pagaminti kažką panašaus į lsd arba mdma
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ar galite atsiųsti man nuorodą į kokį nors forumą apie tai?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A-PVP išpopuliarėjo kai kuriose rinkose. Ši medžiaga pasižymi paprasta ir pigia sinteze, labai stipriu poveikiu ir maža doze. Neseniai sukūrėme vaizdo klipą apie šios medžiagos sintezę, jis gali sudominti daugelį žmonių.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/%CE%B1-pvp-synthesis.47/
 
Last edited by a moderator:

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ne, aš tik girdėjau iš antrų rankų, kad gaunate monstrišką išeigą, palyginti su doze, neturiu čia jokių žinių ar patirties
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
can someone help me... need some help on how to sysnthesis 5CLADB and maybe other cannabinoids..... please reach out i need your help!!!
ačiū iš anksto
 
Top