TLC gaminant b-stirolį?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ei, vaikinai,

Ką tik perskaičiau čia esantį pranešimą apie vaistų TLC.
Šiuo metu varijuoju su Henrio reakcija, bet taip pat varijuoju su šaltomis redukuojančiomis triptamino animacijomis - iš esmės skraidau aklai...

Esu truputį sutrikęs - aš tiesiog žaidžiau su tuo, ką chatGPT pasiūlė kaip pradinį tašką.
Esu šiek tiek sutrikęs. Ar man reikia abiejų UV bangų ilgių, kad viską matyčiau, jei nevirškinu naudodamas jodą ir tiesiog žiūriu po UV?

Paskutiniame mano bandyme naudotas 8:2 etilacetatas:etanolis - neturiu amoniako, o jis sakė, kad galiu išsiversti be jo.

Man atrodo, kad abi dėmės tiesiog pakyla į viršų ten, kur patenka mobilioji fazė... Nematau jokio skirtumo tarp nueito atstumo, tačiau darau prielaidą - nes naudojau 2,5-DMOBA ir triptaminą tik praktiškai.
ATSAKYTI - po to, kai užtrukau, kol parašiau šį įrašą, dar kartą apžiūrėjau plokštelę po UV spinduliais ir dabar matau pradinį tašką...

1. Šį metodą dažniausiai naudosiu siekdamas užtikrinti visišką konversiją sintezėse, o ne bandydamas iš anksto nusipirktų narkotikų grynumą - taigi darau prielaidą, kad jei pastebiu su RM ir po išvystymo matosi keli "taškai", tai rodo, kad dar neįvyko visiška konversija?

2. Ar taip pat gera idėja palyginimui paimti ir nerefliktuoto mišinio mėginį - darant tokią prielaidą, nes reikia matyti, kad jis vystosi kitaip?

Manau, kad esu šiek tiek susipainiojęs...

Štai mano 2-asis bandymas - 2,5-DMOBA kairėje, o tripaminas dešinėje. (suprantu, kad vargu ar bandysite šiuos du šalia vienas kito) vis dėlto - bandymai

Be to, man pasirodė šiek tiek juokinga, kai pasakėte, kad plokštelę reikia kirpti žirklėmis, nes mano plokštelė yra stiklinė lol
Tačiau nusipirkau stiklo pjaustyklę, kuri puikiai veikia, bet ją sunku išpjauti tiesiai, todėl šiek tiek kliba kraštai.

MIEkxurSzn


O tai keista, vaizdas pasisuko į šoną....okay lėkštės apačia dešinėje, viršus kairėje. Atsiprašome už tai.
Taigi yra 2, 2,5-DMOBA dėmės ir 3x tryptamino dėmės... Nežinau, kodėl viršutinės tryptamino dėmės vis dėlto nesimato... trūksta amoniako?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tiesą sakant, maniau, kad sunkiausia bus "pastebėti" - kaip klydau! Ha
 
Top