Question Sukratymo ir kepimo metodas

Calamardo

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ar kas nors turi vaizdo įrašų ar ką nors apie shake n bake metamfetamino metodą?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mėgaukitės
 

Attachments

  • 9ApPxhVzkr.pdf
    121.8 KB · Views: 612

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jūs turite būti tykantis estas. Visada pasiruošęs pavasarį įsijungti į veiksmą su savo dviratininko meto vaizdo įrašu. Tiesą sakant, norėčiau pamatyti daug daugiau panašių. Jei jis ten įmestų keletą skaičių, žmogus iš tikrųjų galėtų juo pasinaudoti
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tai kratinys ir kepinys PDF, kurio neparašiau aš, o ne RP/I dviratininkų metamfetamino vaizdo įrašas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Abu vertimai iš tikrųjų yra gana genialūs, imo. Aš 5 kartus buvau įlindęs į savo vonią su exacto ir replėmis, bet pažįstu porą žmonių, kurie, iškart po to buvo sučiupti. Baugina mintis, kad panikos atveju gali sudeginti savo namus. Turėčiau pasiimti keletą baterijų miške ir pasipraktikuoti. Šiandien į mano duris pasibeldė šerifas. Turiu vaizdo durų skambutį ir neatidariau. Tai buvo praėjus 3 minutėms po to, kai ant mano karštos kaitlentės užsidegė ir sprogo pyrago lėkštė. Jis atrodė susinervinęs ir žiūrėjo iš paskos. Manau, kad jis arba išgirdo, arba kažkas paskambino ir jis buvo netoliese. Jis maždaug toks pat garsus kaip 0,380, 38, 9 mm pistoletas, bent jau. gal artėja prie .45
 
Top