Produktų pardavimas

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Ei, vaikinai,
Esu šiek tiek naujokas narkotikų rinkoje, bet kažką išmanau apie chemiją,

norėčiau pradėti gaminti bet kokį vaistą, bet nežinau, kurį gaminti pigiausia, taip pat nežinau normalių gatvės ir didmeninių kainų, ar kas nors galėtų man ką nors pasiūlyti?

Esu dėkingas už bet kokią informaciją
-Lamorak
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Beveik visų rūšių vaistus galima pigiai sintetinti, viskas priklauso nuo reagentų prieinamumo. Galite sintetinti amfetaminą, mefedroną ar kanabinoidus, visos rūšys turi savo paklausą. Iš kokio regiono esate? Ir ką galite sintetinti? Galime suteikti visapusišką pagalbą privačiomis žinutėmis, tiesiog parašykite man.
 
Last edited by a moderator:

luxurycash

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ieškau žmogaus, kuris parduoda produktus ir yra patikimas siunčiant.
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
😅Manau, kad dauguma čia esančių žmonių kalba angliškai, rekomenduoju jums tą patį . Aš taip ir darau hahahaha
 

luxurycash

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
taigi mano žinutė buvo išsiųsta ispanų jajaj, kur gauti produktų, skirtų lotynų amerikai?
 

mouthedbeautiful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ei, ar atsitiktinai nežinotumėte, kaip pagaminti prieskonių popierių? Man jų reikia kuo greičiau
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Gaminau tik rūkomuosius mišinius ir hašišą. Popierėlis daromas akivaizdžiai taip pat: reikia pamirkyti popierėlį su apskaičiuotu kanabinoido kiekiu tirpiklyje ir išdžiovinti jį
 

mouthedbeautiful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ar galėtumėte man parodyti arba papasakoti, aš net nežinau, kokius chemikalus naudoti ir kur jų rasti. Visada juos pirkdavau jau pagamintus
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Galiu pateikti visų rūšių cheminius produktus ir tarpinius produktus bei chemines priemones
 
Top