Piridinas

xoxorthadox

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Piridinas Tai labai degus, silpnai šarminis, su vandeniu maišomas skystis, turintis specifinį, nemalonų žuvies kvapą. Dažniausiai jį paprasta pasigaminti, kaip ir tiems, kurie neturi lengvos prieigos prie tokių pirmtakų. Tai yra trumpas piridino gamybos aprašymas.
Niacinas + vario chromitas = niacino (dekarboksalavimas) = piridinas. Šiuo metu renku tai, ko reikia vario chromitui paruošti. bet man reikia paruošti aliuminio di-chromitą ir iš jo bazės pagaminti aliuminio chromitą, tada galėsiu pradėti vario chromito gamybą. Paskelbsiu daugiau, kai atnaujinsiu informaciją apie pažangą. bet kokie klausimai, pasiūlymai ar net idėjos, kaip įsigyti piridino, palikite komentarą. Ten, kur aš esu, piridinas yra II sąrašo reguliuojama ir stebima cheminė medžiaga...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Nuostabus. Ką jie suplanuos kitą :). Netrukus gaminsiu piridiną kaip dalį talidomido (kuris yra mažai žinomas pramoginis narkotikas, geriau žinomas dėl savo teratogeninio poveikio) gamybos. Turiu galimybę įsigyti kalio dichromato, bet lygiai taip pat galite naudoti daug lengviau prieinamą vario karbonatą. Kaip tai padarė NileRed:
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Taigi savo piridino sintezę atlikau su nevienareikšmiais rezultatais. Dėl reagentų prieinamumo pasirinkau destrukcinį niacino dekarboksilinimą karščiu, katalizatoriumi naudojant vario chloridą. Akivaizdu, kad naudojant vario chromitą gaunama geresnė išeiga, tačiau užuot savaitėmis vargęs, kad gaučiau tobulą katalizatorių, aš tai padariau paprastu, pigiu ir prieinamu būdu.

Viskas vyko sklandžiai, tačiau dėl nekantrumo tikrai perkaitinau reakcijos masę ir praradau daug produkto. Distiliavimo įrenginys buvo perpildytas garų ir didžioji jų dalis išbėgo nesusikondensavusi (žr. paveikslėlį). Taigi ketinu tai pakartoti atsargiau kaitindamas.

Vis dėlto surinkau gražų nedidelį derlių žalio, nešvaraus, geltono piridino pavidalu, kurį vėliau distiliavau į voratinklį, pirmąją geltoną dalį išskyriau iš distiliuoto skysčio lakesnių priemaišų, o likusią dalį apdorojau šviežiai išdžiovintu magnio sulfatu. Rezultatas buvo gražus, skaidrus, be vandens piridinas. Išeiga buvo tokia pat baisi, kaip ir kvapas, bet turiu pakankamai kitam bandymui.
 

Attachments

  • T9nxr45yHm.JPG
    T9nxr45yHm.JPG
    3 MB · Views: 785
  • OqS8BmpXiG.JPG
    OqS8BmpXiG.JPG
    2.2 MB · Views: 744
Top