Question Reikia patarimo, tik pradedate. Knygos ir dalykai, kuriuos reikia išmokti

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Sveiki visi.

Pagaliau apsisprendžiau ir nusprendžiau pradėti mokytis chemijos ( man jau skauda galvą)

Nuėjau ir pasiėmiau
1) organinę chemiją kaip antrąją kalbą (visi 4 leidimai).
2) organinės chemijos laboratorijos metodai
3) udemy ir kiti įvairūs internetiniai mokymai

Dabar mano galutinis viso to tikslas - pasigaminti savo veikliąsias sudedamąsias dalis tabletėms
Kaip antai dekstromfetaminas, oksikodonas, hidrokodonas ir keletas kitų, kurios šiuo metu man pabėga.

Manau, kad klientai turėtų gauti būtent tai, ką užsako sau.

Jei tai nepadės, galvoju grįžti į farmacijos mokslų koledžą.

Bet kokia pagalba būtų labai dėkinga.

Stengiuosi racionalizuoti savo išsilavinimą, todėl bet kokios temos ar metodai, kuriuos turėčiau įsisavinti savo smegenyse, būtų labai naudingi.

Ačiū, kad skiriate laiko iš savo užimto gyvenimo, kad padėtumėte šiam man.

P.S. Aš neprieštarauju atlikti tyrimus ir esu pasirengęs įdėti darbo. Tad gal kokią nuorodą ar kitas knygas, kurios padėtų, prašau, praneškite man.

T
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Žinau, kad tai nereikalinga ir jūs jau išvardijote internetinį mokymą, bet aš taip pat tik pradedu, o tokios svetainės kaip psichonautwiki, vespiary ir safrole yra gelbėtojos 😅😅

iš tikrųjų radau safrole iš nuorodų katalogo pačiame bb, todėl siūlau jums pažiūrėti, ką dar jie turi. taip pat visada patikrinkite nuorodų medžiagą svetainėse, nes jos dažnai nuveda jus į geresnes vietas!!!
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Kuo daugiau būdų mokytis, tuo geriau. Užsiregistravau į korepetitorius, kad galėčiau mokytis savo tempu (jie turi savo studijų programas). Ačiū už pagalbą.
 
Top