Mano laboratorijos įrengimas - patarimai, kritika, smūgiai per galvą, jei reikia

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Sveiki draugai,

Gavau likusią įrangą, reikalingą laboratorijai pradėti eksploatuoti. Ji įrengta mūsų rūsyje, atitvėriau dalį ir aptraukiau ją dailininko plastiku, ji primityvi, bet tarnaus savo tikslui. Turiu:
  • tuščią gėrimų šaldytuvą, kurio temperatūra šiuo metu yra apie 19°F
  • 2024B-01 (apie 2001 m.) Welch vakuuminį siurblį - dar nežinau, kaip jį naudoti...
  • Ėduonėlių rinkinys 5 vnt. (50 ml, 100 ml, 250 ml, 400 ml, 600 ml)
  • Dar du ąsotėlių rinkiniai, 1k ir 2k - jie abu sudužo vežant, todėl jų vis dar laukiama, bet jie nėra būtini norint pradėti darbą.
  • 2 100-2000 aps/min. laboratorinės maišyklės, 180 W kaitinimo galia 716℉ Maišymo kaitvietė, 55 colių ilgio
  • 2000 ml storasienis kūginis atskiriamasis piltuvėlis su 29/32 jungtimis ir PTFE kamščiu - 2 l
  • 3 kaklelių kolba su apvaliu dugnu RBF, su 19/22 vidurio ir šonine standartine kūgine išorine jungtimi (2000ML)
  • 24/40 chemijos stiklo indai 32 dalių chemijos laboratorinių indų rinkinys 250 1000 ml, skirtas distiliavimui, atskyrimui, gryninimui, sintezei - šiame rinkinyje yra "Vigreux", "Allihn", "Graham" ir "Liebig" kondensatoriai, taip pat kitas mažesnis skirstomasis piltuvas ir įvairios 2 ir 3 kaklelių kolbos.
  • Laboratorinis vakuuminio filtravimo distiliavimo aparatas, 2000 ml filtravimo kolba, 300 ml graduotas piltuvas
  • Dieve, palaimink internetinius lošimus
BONUSAS: vieną dieną taupomojoje parduotuvėje nusipirkau mažai naudotą slėginę viryklę. Ar galiu jį kaip nors panaudoti savo įrenginyje?

Kaip apšilimą norėčiau susintetinti savo druskos rūgštį, tai atrodo gera pradžia. Turiu nitrilo pirštines ir naują prabangų visą veidą dengiantį respiratorių su atitinkamais anglies filtrais.

Manau, kad paskutinė įranga, kurios man reikia, yra dūmų gaubtas. Nusipirkau skardos lakštų, kuriuos supjaustysiu ir sumodeliuosiu į dėžutę, nudažytą epoksidiniais dažais. Man reikia PTFE vamzdelių ir ventiliatorių dūmams išnešti per lauko durų laiptinę, ir tai turėtų būti paskutinės dalys, kurių, mano manymu, man turėtų prireikti.

Esu atviras visiems patarimams, tačiau mane ypač domina tai, ką apie šį įrenginį mano @HEISENBERG, @Frit Buchner, @G.Patton, @Madre ir @WillD.

Aš esu alkanas KŪRYBOS!!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Štai siurblys visiems besidomintiems, bendrovė man sakė, kad jis tikrai unikalus

GvLCm3AeT0
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Turite neblogą kolekciją. Jums reikės Mma Buchnerio piltuvėlio. Pamatysite, kad juos naudojate kelis kartus per dieną, o kai kuriuos vienetus turite kartą per savaitę. Kai susirinksite daiktus, jums prireiks mažų stiklainėlių smulkiems daiktams, kuriuos distiliuojate, ekstrahuojate ir pan. Jei jie nėra stikliniai, turite būti atsargūs, nes į seną majonezo stiklainį įpilsite šiek tiek tirpiklio ir jis išbėgs tiesiai ant grindų. Tikiuosi, kad tai nebuvo rūgštis. Tikiuosi, kad tai nebuvo bazė. Galbūt turite 10 sekundžių, kad ją išpurkštumėte. Jis gali užsidegti. Jis gali pradėti jus rūkyti ir išgraužti skylę grindyse.
Tikriausiai turėtumėte naudoti stiklą. Galiu lažintis, kad norėsite adapterio ar 3, kad visi jūsų stiklo indai būtų sujungti. metalinės kekės, plastikinės virsta dulkėmis pirmą kartą jas dujinant. Bet kokių retortų / stovų spaustuvų vakuuminės linijos vandens siurblio.
Tai 2 etapų diafragminis siurblys dandy Aš buvau oogling kai kurie panašūs tie ant Amazon anksčiau, $175-$225 už kvailas pavadintas Kinijos versija
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Geri patarimai, Fritai! Visada buvau apsėstas stiklo ir daug metų kolekcionavau gabalus, todėl jaučiuosi gerai. Laikausi nuostatos, kad geriau turėti per daug, nei sužinoti, kad trūksta vieno svarbiausio daikto!

Puiki idėja dėl spaustukų, kokia netvarka būtų buvusi.... Aš naudoju šią svetainę žarnoms ir iš esmės viskam, ko reikia ne iš stiklo, ir šventas šūdas! Aš padariau užsakymą pirmadienį 15 val., jis buvo mano rankose kitą rytą 10 val. Atrodo, kad jie parduoda viską, pradedant filtrų pagalvėlėmis ir baigiant avarinėmis akių plovimo stotelėmis, ir aš labai rekomenduoju juos smulkmenoms.

Man palengvėjo girdėti pagyrimus dėl siurblio, aš buvau susirūpinęs! čia nėra Kinijos šūdas, šis dalykas yra sunkus kaip pragaras, pagamintas iš plieno ir JAV! Tai buvo 375 dolerių ebay.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Rekviem už tai, kad įsitaisėte žmogų! Tai nuostabu!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Savo garų gaubtui rekomenduočiau įeinantį kanalinį / išcentrinį ventiliatorių, tokį, koks naudojamas auginant piktžoles patalpose. Prie jo taip pat galite pritvirtinti anglies filtrą, kad sumažintumėte kvapus, o siurbimas būtų malonus ir stiprus, palyginti su kompiuteriniais ventiliatoriais.
 

Attachments

  • w8xX0lQZus.jpeg
    w8xX0lQZus.jpeg
    13 KB · Views: 60
  • uGIQrqBCR4.jpeg
    uGIQrqBCR4.jpeg
    12.2 KB · Views: 60
  • PAqxMlmKny.jpeg
    PAqxMlmKny.jpeg
    317.3 KB · Views: 57

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
TAI daug geriau nei kompiuteriniai vėriniai! Tačiau keista, kad jie neturi cilindrinių linijinių oro filtrų kvapams. Ar jūs baisiai neprieštarautumėte, pone, jei paprašyčiau jūsų trečiojo paveikslėlio šaltinio? Turėtų būti paskutinė man reikalinga detalė!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Mars hydro turi 4 ir 6 co lių ventiliatorių ir filtrų rinkinius. Nemanau, kad jūsų nurodytoje svetainėje galėtumėte rasti įeinantį anglies filtrą. Patikrinkite "Amazon".
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Puikiai ačiū labai ačiū!!!
McMaster buvo labai geras filtrai, vamzdeliai ir kita bendra laboratorinė įranga ir jų klientų aptarnavimas yra beprotiškas, man buvo atsakyta per 20 minučių, kai turėjau klausimą 3:45 ryte, aš visada nerimauju dėl "Amazon" aš negaunu tiksliai tai, kas reklamuojama, o tai yra gana svarbu, kai susiduriama su dūmais lol, bet rekomendacijos yra galingos ir aš peruse ten vamzdeliai taip pat, nes jis yra "labai" ($ 500-$ 700 už 6 ") brangus kitoje svetainėje
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Galiu įžvelgti, kad korozija yra problema, haha. Mars hydro yra hidroponinio auginimo patalpose įmonė, nemanau, kad jie gamina filtrus, kurie būtų atsparūs korozijai, bet visada galite paklausti. Anglies filtrai puikiai tinka kvapams, bet idk, kiek veiksmingi jie bus cheminėms medžiagoms ir garams valyti, ar apskritai gali tai atlaikyti. Manau, kad galėtumėte nusipirkti ventiliatorių ir ortakius ir pasidaryti savo filtrą su HVAC arba laboratorinių filtrų dėžute, prie jos pritvirtinti ortakius ir ventiliatorių.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Pradedu galvoti, fuck it, jei tiks pigesnė komplektacija, galėčiau nusipirkti naują komplektą kiekvienam virėjui, galiausiai gali pabrangti, bet pradžiai... 🤔

O kadangi tai yra mokymosi patirtis ir visata nusprendė padovanoti man kazino pinigų tuo pačiu metu, kai galvojau apie pradžią, aš paspaudžiu gaiduką. Labai laukiu, kada galėsiu paskelbti įrenginio nuotraukas!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Paskui jis eina ir jį pakeičia, bet viskas gerai, man patinka ir šis haha
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
P.S. Man velniškai patinka tavo avataras lol
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ačiū, lol. Kažkoks sukčius bandė mane apgauti, bet aš jam per daug protingas, nuo to laiko jam sunku su manimi susipykti. Jis paėmė mano avatarą ir sukūrė vaizdo įrašą su juo ir, tiesą sakant, neturiu supratimo, koks buvo jo galutinis tikslas, bet jis vis klausė manęs "taigi?" Ar tu pyksti? Kai aš net nebuvau supykęs, tiesiog įdomu, iš kur jis jį rado. Jis tikrai labai protingas žmogus. Šiaip ar taip, tikiuosi, kad jums viskas eisis sklandžiai.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Šventas šūdas, kad tai baisu! Aš pats buvau ką tik apgautas praėjusią savaitę, draugas. Kadangi aš pradedu šį verslą ir kadangi aš negaliu teisėtai turėti šaunamąjį ginklą (žmonos šūdas, sudėtingas ir tikrai ne neseniai nusikaltimo priežastys ((ji kažkada buvo vaikas, padarė kažkokį kvailą šūdą, dabar aš negaliu gauti šaunamojo ginklo teisėtai lol įstatymai yra puikūs!))) taip kvaila) Aš bandžiau pirkti iš rinkos, vadinamos "kurjerių rinka", likti nuošalyje, visų pirma, aš turėjau 950 dolerių Escrow ir iš niekur mano nustatymai pasikeitė ir PGP buvo pridėta, visiškai užrakinta. Tai mano teorija dabar, kad tai buvo tikra rinka, o dabar ją valdo vienas debilas, apsimetantis visais. Taigi, kad skauda, pamoka išmokta, negaliu pirkti ginklą internete 2024 lol
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Žmogus, kuris sukasi. Tikiuosi, kad ankstesniame atsakyme mano sarkazmas prasprūdo pro akis. Vyrukas yra A klasės idiotas. Nemanau, kad jis galėtų sėkmingai apgauti pagyvenusį demencija sergantį pacientą.

taip pat pirkti ginklą internetu nėra gera idėja hahaha tu gyveni ir mokaisi. (Arkanzaso ir Misisipės valstijose, remiantis Google 🤫 duomenimis, perkant ginklus nereikia leidimo ar patikrinimo.)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
hmmm.... kelionė?!

lol taip tie sukčiai žmogau jie yra dar vienos rūšies debilai. Mano mėgstamiausi yra grasinimai "Turiu tavo masturbacijos vaizdo įrašą ir išsiųsiu jį visiems!". Kaip, yup, aš būnu raguotas, kaip ir visi kiti, kurva, ar man tai rūpi?!
 
Top