Metų vartotojo odos priežiūra

ni37ybtt7m

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Metamfetaminas turi reputaciją, kad nuo jo žmonėms pašiurpsta oda. Galiu tai paliudyti iš pirmų lūpų. Ar, be įprastos higienos, kas nors turi rekomendacijų dėl priemonių nuo metamfetamino poveikio odai. Man nusibodo atrodyti kaip mutantui.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
taip, neseniai pirmą kartą pabandžiau metamfetamino ir be jokios priežasties išsidraskiau kaklą. asmeniškai man padėjo surišti plaukus, po to nustojau taip dažnai gadinti plaukus ir kaklą. girdėjau, kad prenataliniai papildai gali padėti augti plaukams ir pagerinti odą bei nagus, tad gal pabandykite tai. yra ir kitų gerų vitaminų. vartokite papildus ir sveikai maitinkitės, ir viskas bus gerai.

jei turite problemų dėl odos graužimo, laikykite nagus labai trumpus. svarbu ir tai, kokį muilą ir šampūną naudojate. naudokite švelnius, geriausiai sausai ir (arba) pažeistai odai ir (arba) plaukams skirtus šampūnus. nepamirškite, kad reikia drėkinti ir vidų, ir išorę. pasitepkite losjonu po trynimo ir gerkite daug vandens.
 
  • Like
Reactions: vis

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Jūs padarėte gerokai per daug. Jei galite išmatuoti, n padarykite 5 mg n didinkite iš ten iki norimo poveikio. Aš vartoju 5mg kas kart. Tokie maži kiekiai turi mažesnį eff3ct jūsų organizmui. Būkite atsargūs. Aš visada galvoju, kaip galiu sumažinti blogą šalutinį poveikį, o tada padaryti mažą dozę ir eiti iš ten. Taip pat prieš tai išgerkite multivitaminų ar kt. Man patinka huel prieš vartojant bet kokį vaistą.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kažkada buvau didelis addys, kurie iš esmės buvo presuotas metamfetaminas, gerbėjas. Niekada neturėjau problemų dėl draskymo ar rinkimo. Naudojant metamfetaminą svarbus aspektas rūpintis savimi - pakankamai miegoti. Kai tampi priklausomas, tai tikriausiai sunku, bet atsitiktinis vartotojas, išsimiegok, kai nevartoji
 
Top