Ištirpęs metamfetaminas tampa mėlynas

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Pastebėjau, kad kai mano PSE milteliai tirpsta, milteliai tampa melsvi. Dabar atlikau metamfetamino lydymosi bandymą ant stiklo ir jis taip pat nusidažo mėlynai. Ar gali būti, kad mano produkte vis dar yra daug nesureagavusio PSE ? Jei TAIP, kokia gali būti to priežastis? netinkama temperatūra? netinkamas gaminimo laikas?
ar yra kita tarša?

Tikiuosi, kad kas nors man padės išspręsti šią problemą.
Ačiū
Su maloniu linkėjimu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kokias tabletes naudojate?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Naudojau skirtingas rūšis ir visos jos ant stiklo nusidažė mėlyna spalva Manau, kad kažką darau ne taip su reakcija arba valymu
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Sveiki, pone, ar žinote, kaip iš pseudoefedrino hidrochlorido tablečių pašalinti chlorfeniramino malatą? Jis visada tirpsta tame pačiame tirpiklyje kaip ir pseudoefedrinas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Taigi metilaminas reaguoja su šarminiais metalais ir elektropozityviaisiais metalais, sudarydamas mėlynuosius " elektridus", kurie atsiranda dėl išsklaidytų elektronų. Tai yra normalu ir tikriausiai tai, ką jūs matote
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kokią reakcijų seką naudojate?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Ką turite omenyje sakydami reakcijų seka?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Birch, Emde, Rp/I, Leukart, kokia redukcija? Yra 20 būdų pasigaminti metamfetamino, kurį iš jų darote jūs?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Naudoju hipofosforo kelią... su raudonuoju fosforu, jodu, efedrinu, fosforo rūgštimi...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Man taip nutiko tik naudojant redfosą Jodas su laiko atpalaidavimu iš purios baltos spalvos tapo tamsiai mėlynas kaip rašalas gerai kokybė prasta išeiga tai įvyko 90-ųjų viduryje
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Aš naudoju hipofosforo kelią su raudonuoju fosforo jodu ...
Kokį maršrutą turiu naudoti, kad kokybė būtų geresnė?
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
30
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Sveiki, pastebėjau temą forume, todėl turiu klausimą, kokius kiekius naudojate jodo ir raudonojo fosforo reakcijai , ir orto rūgšties , ? Nurodykite kiekius, naudodami 1 kg efedrino ???
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ji per daug nekarščiuoja tas maršrutas yra gerai Nesu tikras, kas yra mėlyna niekada į tai nesigilinau cuz tai nebuvo kokybės problema, nors karštis yra mano pagrindinis įtariamasis
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Kokia temperatūra, jūsų nuomone, yra tinkama šiam maršrutui? aš naudoju 110-130 C temperatūrą
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
90 proc. atvejų statau, kad šuo išgauna iš antrosios medžiagos, esančios jūsų naudojamame vaiste. man taip nutiko su rinoprontu.
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Aš taip pat naudojau rhinopront... produktas veikia, bet jis nebuvo toks švarus, kokio noriu
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Kas žino, kodėl šis Metas tampa mėlynas / žalias ?
 

Attachments

  • MkAOcGKxjQ.jpeg
    MkAOcGKxjQ.jpeg
    2.4 MB · Views: 70

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Remiantis išsamiausios istorijoje metamfetamino gaminimo pranešimų lentos paieška (,,Ulio archyvas"), "Smurf dope" yra histamino blokatorių; Loperamido, chorfenimino ir loratadino rezultatas Iš psuedoefedrino tablečių nepašalinus ( galbūt net visas tabletes suplakus ir iškepus) ir naudojant geležį ar varį, jis gali būti žalsvo atspalvio 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Kaip išvalyti tabletes nuo to ??
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tai puikus klausimas. Pradžiai jį išplaukčiau bevandeniu acetonu. Jei tai nepadėtų, ištirpinčiau jį karštoje IPA ir paleisčiau per Buchnerio piltuvą antrą kartą. Ištirpinčiau chloroforme ir perleisčiau per Buchnerio piltuvą 3. Bandyčiau su vandeniu antrą kartą (ištirpindamas ir perleisdamas per Buchnerio piltuvą), nes vanduo yra pigiausias tirpiklis. Matau, kad chlorofineraminas ir loperamidas tirpsta vandens alkoholyje ir chloroforme, todėl acetonas yra jūsų vienintelė.viltis ir jis tikriausiai jame netirpsta, kaip ir metamfetaminas. Taigi tai geras paaiškinimas, kodėl jis ten yra . Loratsdinas NEtirpsta vandenyje, todėl tai vienintelė jūsų viltis, nebent turite MEK DMSO ar ko nors kito gero
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Ačiū už šią gerą informaciją... aš visada savo produktą švarinu acetonu ir darau rekristalizaciją su etanoliu....bet jis vis tiek tampa mėlynas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Paprastai pradedu spausdinti ir prieš pat paspausdamas "return" atlieku 3 minučių trukmės tyrimą, o tyrime teigiama, kad medžiaga lengvai neišsiverčia, o tai logiška, nes jei taip būtų, jos ten nebūtų
 
Top