Kaip sumažinti / sustabdyti pykinimą ir vėmimą nuo zenų (opioidų)

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Tai labai erzina ar yra kitų dalykų, pavyzdžiui, cukringas vanduo, kurie padeda nuo pykinimo / vėmimo ?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
aš nevartoju konkrečiai zenes, bet tabletės nuo pykinimo, pavyzdžiui, nauzene, man padeda nuo daugumos vaistų sukeliamo pykinimo. google sako, kad dimenhidrinatas (dramaminas) ir vitaminas b6 taip pat gali padėti. tik įsitikinkite, kad bet kokie vaistai nuo pykinimo, kuriuos vartojate, nesąveikauja su zenes.

jei norite rinktis ką nors natūralaus, siūlau imbierą. yra imbierinių ledinukų nuo rytinio pykinimo, jie tikriausiai padėtų. taip pat girdėjau gerų atsiliepimų apie aromaterapiją, ypač apie pipirmėčių aliejų. akupresūra man padėjo anksčiau, bet tik nuo lengvo pykinimo. pirmasis spaudimo taškas šiame sąraše veikia geriausiai :3
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
dramaminas daro opiatą stipresnį, kaip prometazino ir kodeino atveju, taip pat galite nuo jo suklupti. imbiero arbata buvo ribotai vartojama su heroinu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
todėl ir pridėjau įspėjimą apie sąveiką. aš jau esu suklupęs nuo dramamino, jo užpakalis.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Ką reiškia žodis zenes?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
trumpinys "nitazenai"

stiprūs sintetiniai opioidai
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Medikamentai:
Ondansetronas (Zofran).
Metoklopramidas (Reglan),
Prometazinas (Phenergan),
Šių vaistų derinimas su nitazenais paprastai gali būti saugus ir veiksmingas opioidų sukeltam pykinimui ir vėmimui gydyti. Tačiau Reikia išstudijuoti instrukcijas ir atsižvelgti į individualias savybes.

P6 taškas, dar vadinamas Neiguan, yra akupresūros taškas ant riešo, paprastai naudojamas pykinimui ir vėmimui mažinti. Štai kaip jį rasti: Ištieskite ranką delnu į viršų. Išmatuokite maždaug trijų pirštų pločio (apie 2-3 colių) atstumą nuo riešo pagrindo. Šis matavimas turėtų prasidėti nuo raukšlės, kurioje sulenkiamas riešas. P6 taškas yra tarp dviejų matomų sausgyslių dilbio vidinėje pusėje. Šios sausgyslės tampa geriau matomos, kai šiek tiek sulenkiate riešą arba švelniai suspaudžiate kumštį.

Pipirmėčių arbata arba pipirmėčių aliejus gali padėti nuraminti skrandį.

Kartais pykinimą gali sumažinti grynas oras arba sėdėjimas gerai vėdinamoje patalpoje.
Pykinimą gali sukelti stiprūs kvapai, pavyzdžiui, kvepalų ar maisto ruošimo kvapai. Stenkitės būti neutralaus kvapo aplinkoje.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas. Jei įmanoma, pradėjus vartoti mažesnes dozes arba sumažinus dozę, galima sumažinti šalutinį poveikį, įskaitant pykinimą.
 
Top