Kaip pasigaminti greičio pastą iš A-Oil (ieškoma tikros instrukcijos, kaip tai padaryti)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Sveiki draugai,

ieškojau tikro kaip apie šią temą.

Radau temą, bet ta tema nebuvo tikra. Jei kas nors būtų toks malonus ir parašytų gerą žingsnelį, būtų puiku!

Noriu pagaminti 5 kg pastos Formuoti 1 litrą aliejaus. PH yra 12,2. Turiu sieros rūgšties 96 proc. ir izopropanolio 99 proc. Taip pat turiu 2kg oft kofeino ir kreatino. Pls nebandykite manęs įtikinti, kad riešutų supjaustyti savo medžiagą.. Vaikinas nenori mokėti daugiau nei 600 € už kilogramą, tad kaip, po velnių, man tai padaryti be pjaustymo. Man reikia pinigų, jam reikia šūdino greičio, štai koks susitarimas.

Jei kas nors galėtų man padėti, būčiau labai dėkingas!

Ačiū
Bordello
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Iš 1 litro aukščiausios kokybės aliejaus gausite ne daugiau kaip 2,6-2,8 kg pastos, o tam geriau reikės metanolio nei IPA.
Man nerūpi, ką žmonės galvoja ir kokiomis legendomis tiki, bet PH12 reiškia, kad aliejus dar turi šiek tiek vandens (galite patikrinti šaldiklyje), gryniausio ir geriausios kokybės aliejaus PH yra apie 10 ir jis padidėja, kai sumaišomas su tirpikliu.
 
Last edited:

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Atrodo, kad esate profesionalas. Ar galiu paprašyti jūsų žingsnis po žingsnio tai man ir kitiems labai padėtų bro
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
IPA veikia, tačiau ji nėra optimali siekiant didžiausios išeigos. 1 kg aliejaus pagaminti reikia 5 kg gryno metanolio. Gerai išmaišykite ir rūgštį pilkite po lašelį rūgšties pipete be perstojo maišydami, kad nesugadintumėte amfetamino. Naudokite kalibruotą skaitmeninį pH matuoklį (geriausia - Milvokio) ir pasiekite Ph 6, kad pasta būtų 6. Pasiekę Ph 6, džiovinimui naudokite didelius filtrinio popieriaus lakštus (jų daug). Maišymo / pjaustymo daliai amfetaminą sumalkite į kuo smulkesnius miltelius, kofeiną taip pat. Naudokite miltelių maišymo mašiną (negaliu jums padėti, kokią naudoti, nes šia darbo dalimi neužsiimu, bet jūs suprasite, kad tai nėra sunku) . Po miltelių sumaišymo paprastai naudojame rankinį hidraulinį presą REDATS + rankiniu būdu pagamintas plienines formas milteliams supresuoti į plytų formą. Po presavimo tiesiog vakuumuojame arba dedame į plastikinį maišelį ir parduodame.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Dėkojame broliui! Taigi, kaip suprantu, jei noriu parduoti drėgną pastą, turėčiau praleisti filtro lakšto dalį ? Ir kodėl žmonės ją deda į šaldytuvą? Kokia šio metodo išeiga ?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Turite jį išdžiovinti ir filtruoti, nes nustojus maišyti amfetaminas nukrenta į dugną. ''Greitosios pastos'' terminas paprastai reiškia ne visiškai išdžiovintą arba gryną produktą (turimas omenyje drėgnas produktas, supjaustytas / sumaišytas produktas ir t. t.) Šaldytuvas skirtas A aliejui kai kurie žmonės deda aliejų į šaldiklį, kad užšaldytų vandenį, išskyrus aliejų, kas yra keista, pats niekada to nedariau, tik džiovinau džiovinimo priemone. Išeiga beveik visiškai priklauso nuo alyvos kokybės ir grynumo.
 
Top